Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
0232 3651534
0232 3652222
Adres İmbatlı Mahallesi 6086 sokak No23 KarşıyakaİZMİR
MEB logo İzmir / Karşıyaka
Karşıyaka Niyazi Memur Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

http://karsiyakakizihl.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız
Pansiyon Kız
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Karşıyaka Niyazi Memur Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi İzmir ili Karşıyaka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Karşıyaka Niyazi Memur Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Karşıyaka Niyazi Memur Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Karşıyaka Niyazi Memur Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Karşıyaka Niyazi Memur Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Karşıyaka Niyazi Memur Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Karşıyaka Niyazi Memur Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı - -
2017 Karşıyaka Niyazi Memur Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı 167.3924 -
2016 Karşıyaka Niyazi Memur Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı
184.6036 98.5100

Okulumuz Karşıyaka İmam Hatip Lisesi; hayırsever Merhume Sakize Lahur tarafından bağışlanan Karşıyaka Dedebaşı mevkiinde 62 pafta,132 ada, 90 parselde kayıtlı 6341 m2 lik arsa üzerine bakanlığımızın 21 derslikli tıp projesine uygun olarak okulumuz Koruma Derneği tarafından 21.07.1988 tarihinde temeli atılmak suretiyle yaptırılmış,1990-1991 eğitim-öğretim yılında bu binamıza taşınılmıştır.

Karşıyaka Anadolu İmam Hatip Lisesi ise, 1996-1997 yılında eğitim-öğretime başlamıştır."Karşıyaka İmam Hatip Lisesi ve Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü" adıyla birleştirilmiş müdürlük olarak eğitim-öğretim faaliyetine devam etmiştir.

2015-2016 Eğitim öğretim yılında Hayırsever Niyazi Memur tarafından yaptırılan ek bina ile isim değişikliği de yapılmış olup, Karşıyaka Niyazi Memur Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi olarak eğitim öğretime devam etmektedir.

Vizyon Öğrencilerimizin zihninde insana, düşünceye, özgürlüğe, ahlâka ve kültürel mirasa dayanan bir din öğretimi anlayışının yayılmasına katkıda bulunmaktır.

Misyon Kültürel Mirası değerlendirebilen, yaşanan hayatı yorumlayabilen, problemlere çözüm üretebilen, milli ve manevi değerlerle donatılmış bireyler yetiştirmektir.
 • Öğretmen :54
 • Öğrenci :657
 • Derslik :25
 • Kütüphane :1
 • Öğretim Şekli :Tam Gün
 • Yemekhane :1
 • Saatler 08.30-15.45
 • Isınma Kalorifer
 • Bağlantı ADSL (8 Mbit)
 • Ulaşım Konak veya Karşıyaka yönüne giden toplu taşıma araçlarıyla Karşıyaka Devlet Hastanesi durağında inilir, 3 dakika yürüyüş mesafesindedir.
 • İl/İlçe Merkezine Uzaklık İlçe Merkezine 3,2 km. yaklaşık 8 dk. İl Merkezine 14 km. yaklaşık 19 dk. mesafede bulunmaktadır.

Karşıyaka Niyazi Memur Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Karşıyaka Niyazi Memur Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Karşıyaka Niyazi Memur Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Karşıyaka Niyazi Memur Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarılarını, Karşıyaka Niyazi Memur Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 0232 3651534
Okulun Faxı: 0232 3652222
Okulun Adresi: İmbatlı Mahallesi 6086 sokak No23 KarşıyakaİZMİR

Bu okula 1 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: İzmir Karşıyaka Niyazi Memur Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Karşıyaka Niyazi Memur Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Karşıyaka Niyazi Memur Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Karşıyaka Niyazi Memur Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı 2019 , Karşıyaka Niyazi Memur Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi yüzdelik dilimi, Karşıyaka Niyazi Memur Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi yorumları, Karşıyaka Niyazi Memur Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Karşıyaka Niyazi Memur Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede?, Karşıyaka Niyazi Memur Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi üniversite başarısı, Karşıyaka Niyazi Memur Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi formaları, Karşıyaka Niyazi Memur Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi adresi, Karşıyaka Niyazi Memur Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi başarıları, Karşıyaka Niyazi Memur Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi İzmir, Karşıyaka Karşıyaka Niyazi Memur Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

google+ google+ google+