Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Manisa / Kula
Halit Tokul Anadolu İmam Hatip Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Halit Tokul Anadolu İmam Hatip Lisesi Manisa ili Kula İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Halit Tokul Anadolu İmam Hatip Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Halit Tokul Anadolu İmam Hatip Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Halit Tokul Anadolu İmam Hatip Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Halit Tokul Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Halit Tokul Anadolu İmam Hatip Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Halit Tokul Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı - -
2017 Halit Tokul Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı 263.9575 -
2016 Halit Tokul Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı
169.8406 91.8400

Halit Tokul Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Halit Tokul Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Halit Tokul Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Halit Tokul Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarılarını, Halit Tokul Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Manisa Halit Tokul Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Halit Tokul Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Halit Tokul Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Halit Tokul Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı 2019 , Halit Tokul Anadolu İmam Hatip Lisesi yüzdelik dilimi, Halit Tokul Anadolu İmam Hatip Lisesi yorumları, Halit Tokul Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Halit Tokul Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede?, Halit Tokul Anadolu İmam Hatip Lisesi üniversite başarısı, Halit Tokul Anadolu İmam Hatip Lisesi formaları, Halit Tokul Anadolu İmam Hatip Lisesi adresi, Halit Tokul Anadolu İmam Hatip Lisesi başarıları, Halit Tokul Anadolu İmam Hatip Lisesi Manisa, Kula Halit Tokul Anadolu İmam Hatip Lisesi

google+ google+ google+