Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi Sınav
05057592740
04743516161
Adres Şahindere Mahallesi Milli Egemenlik Cad. No341/1 Kağızman KARS
MEB logo Kars / Kağızman
Kağızman Fen Lisesi

http://kagizmanfenlisesi.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Kontenjan Sayısı 90
Taban Puanı 297.7332
Yüzdelik Dilimi Güncelleniyor...
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Kağızman Fen Lisesi Kars ili Kağızman İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Kağızman Fen Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Kağızman Fen Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Kağızman Fen Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Kağızman Fen Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Kağızman Fen Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Kağızman Fen Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Kağızman Fen Lisesi Taban Puanı 297.7332 -
2017 Kağızman Fen Lisesi Taban Puanı 433.6358 22.0800
2016 Kağızman Fen Lisesi Taban Puanı
- -

Kağızman Fen Lisesi 2017 Eğitim Öğretim Yılında, KARS Kağızman İlçesinde, Kağızman Anadolu İmam Hatip Lisesi bünyesinde açıldı.

 • Öğretmen :11
 • Öğrenci :150
 • Derslik :5
 • Öğretim Şekli :TAM GÜN
 • Saatler 08:15 - 15:35
 • Isınma Kalorifer
 • Bağlantı Yok
 • Yabancı Di l İngilizce -Almanca
 • Ulaşım Yürüme Mesafesinde
 • Servis Bilgisi Var
 • Yerleşim Yeri KAĞIZMAN MERKEZ
 • İl/İlçe Merkezine Uzaklık 500 M

Kağızman Fen Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Kağızman Fen Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Kağızman Fen Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Kağızman Fen Lisesi'nin başarılarını, Kağızman Fen Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 05057592740
Okulun Faxı: 04743516161
Okulun Adresi: Şahindere Mahallesi Milli Egemenlik Cad. No341/1 Kağızman KARS

Bu okula 2 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Kars Kağızman Fen Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Kağızman Fen Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Kağızman Fen Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Kağızman Fen Lisesi taban puanı 2019 , Kağızman Fen Lisesi yüzdelik dilimi, Kağızman Fen Lisesi yorumları, Kağızman Fen Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Kağızman Fen Lisesi nerede?, Kağızman Fen Lisesi üniversite başarısı, Kağızman Fen Lisesi formaları, Kağızman Fen Lisesi adresi, Kağızman Fen Lisesi başarıları, Kağızman Fen Lisesi Kars, Kağızman Kağızman Fen Lisesi

google+ google+ google+