Demre-Kekova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (AMP)

Demre-Kekova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (AMP)
 • Demre-Kekova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (AMP)
  Ekle
 • 0
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Başarı Puanı (OBP) -
Okulun Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Okulun Eğitim Süresi 4 Yıl
Okulun Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Bilgi Ekle SSS

Demre-Kekova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (AMP) Antalya ili Demre İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Demre-Kekova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (AMP) 2021-2022 eğitim öğretim yılında 2021 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

Demre-Kekova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (AMP) ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Demre-Kekova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (AMP) 2021 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir.

Daha fazla bilgi için sık sorulan sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yerel Yerleştirmede tercihlerinden ilk 3 (üç) okulu Kayıt Alanından seçmek kaydıyla öğrenciler en fazla 5 (beş) okul tercihinde bulunabilirler. Yapılan tercihlerde; aynı okul türünden (Anadolu Lisesi, Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi) en fazla 3 (üç) okul seçilebilir.
Ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara yerel yerleştirme işlemleri sırasıyla
 • Kayıt alanı,,
 • Okul Başarı Puanı (OBP) üstünlüğü
 • 8’inci sınıfta özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır.
Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanı (YBP) üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Demre-Kekova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (AMP) ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz.

Sizde yorum alanımızda Demre-Kekova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (AMP) hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanımızda paylaşabilirsiniz.

Demre-Kekova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (AMP)'nin başarılarını, Demre-Kekova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (AMP)'nin fiziki olanaklarını, Demre-Kekova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (AMP)'nin öğretmen başarı durumunu, Demre-Kekova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (AMP)'nin kıyafeti hakkında bilgiler paylaşarak bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Demre-Kekova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (AMP) kaç ortalama ile öğrenci alıyor? Bu okulda öğrenim gören öğrenciler aşağıdaki yorum alanımızda paylaşarak Demre-Kekova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (AMP)'ni tercih etmeyi düşünen öğrencilere yardımcı olabilirler.

İlk yorumu siz yapın !
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim başarısı, ulaşımı, fiziki olanakları konularında gerçek bilgiler paylaşın.
 • Diğer kullanıcılara karşı nazik olun.
 • Yorumlarınızın yararlı ve bilgilendirici olmasına özen gösterin.

Bu Okula Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Demre-Kekova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (AMP) ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Benzer Okullar