S:1

Pencereden dışarıya bakıp, oynayan çocukları seyreden Selçuk, hangi duyu organını kullanmıştır?

Pencereden dışarıya bakıp, oynayan çocukları seyreden Selçuk, hangi duyu organını kullanmıştır? sorunun cevabı "Göz" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Aşağıdaki cephelerden hangisinde kuvayı milliye birlikleri savaşmıştır? Aşağıdakilerden hangisi bir salavat ifadesi değildir? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde deyim kullanılmıştır? Yoğunluğu 4 g/cm3 olan bir maddenin kütlesi 20 g olduğuna göre hacmi kaç cm3 tür? Bahtiyarlık ( ) çalışmak ( ) eser vermek ( ) yaratmak ve başkalarına iyilik etmektir ( ) Bu cümlelerde boş bırakılan yerlere hangi noktalama işaretleri getirilmelidir? Aşağıdakilerden hangisi yanlıştır? Olanaklarımızı en iyi şekilde kullanmaya karar verdik.Bu cümledeki altı çizili sözcüğün eş anlamlısı aşağıdakilerin hangisinde kullanılmıştır? Sütten ağzı yanan, yoğurdu üfleyerek yer. atasözünün taşıdığı anlam aşağıdakilerden hangisiyle ilgilidir? Aşağıdaki hangi iki sayı en yakın yüzlüğe yuvarlandığında 3600 sayısı elde edilir? Müsadere usulünü kaldıran Osmanlı padişahı, aşağıdakilerden hangisidir? Seracılık, turizm faaliyetleri, muz, turunçgiller denilince aklımıza hangi bölge gelmelidir? Aletli dalış için ülkemizde oldukça farklı seçenekler var. Antalyanın Kaş ve Kemer ilçeleri birçok dalış okuluyla aletli dalışın önemli merkezleri. Aletli dalış en fazla Ege ve Akdenizde yapılıyor. Bunun nedeni bu bölgelerin su altı doğasının muhteşem olmasının yanı sıra buralarda önemli tarihî batıkların bulunması. Antalya Limanı girişinde 30 metre derinlikte yatan Fransız Societe (Sosyete) savaş gemisi, Kemer Marinası açıklarındaki Paris Batığı, Kaş açıklarındaki Uluburun Batığının bulunduğu yer bunlardan sadece bazıları. Aletli dalış yapanlar için önemli bir dalış sebebi de deniz dibi mağaraları ile deniz canlılarının en güzel olduğu noktaları gözlemlemektir.Bu metinde aletli dalış ile ilgili aşağıdakilerden hangisine değinilmemiştir? Aşağıdaki oyunların hangisinde oyuncular karşılıklı olarak dizilir? 825 gram baharatın 2/3 sini satınca geriye kaç gram baharat kalır? Vallahi hırsızlık yapan kızım Fatıma da olsa cezalandırırdım sözü Peygamberimizin daha çok hangi özelliğini ön plana çıkarmaktadır? Kar hangi mevsimde yağar? Duran bir cismi hareket ettirebilen; hareketli cismi durdurabilen, şeklini ve yönünü değiştirebilen etkiye ................ denir.Cümlede boş bırakılan yere aşağıdakilerden hangisi gelmelidir? "40 dakikalık bir sınavda kalan süre" tümcesinin cebirsel olarak ifade edilişi aşağıdakilerden hangisidir? Mahallemizin hemen yakınında bulunan bir fabrikanın bacasından çıkan dumanlar ve fabrikanın atıkları mahalle halkımızın çoğunda astım ve alerji gibi hastalıklara neden olmaya başladı. Ayrıca hayvanlarımız ölüyor, ekinlerimiz de zarar görüyor.yukarıdaki parçada anlatılan sorun için vatandaş olarak aşağıdakilerden hangisini yapmamız daha uygundur? I promise - - - - . Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir