S:1

Kaan was having a bath - - - - the phone rang.

Kaan was having a bath - - - - the phone rang. sorunun cevabı "when " dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Hangileri Geleneksel Türk Halk mimarisinin özelliklerindenbiridir? a) Yapıların usta-çırak ilişkisi içinde yetişen kişiler tarafından inşa edilmesi b) Yapı sahibinin inşa sırasında bizzat çalışması c )Yapıların eğimli arazi üzerine kurulması d )Sağlamlık ve estetiğin gözetilmesi Mondros Ateşkes antlaşmasında Doğuda 6 ilde karışıklık çıkarsa işgal edilecektir. maddesi vardır.Bu maddeye göre aşağıdaki illerden hangisi bunlardan biri değildir? I- LastiklerII- Yakıt seviyesiIII- Ön ve arka frenlerMotosikleti kullanmaya başlamadan önce yukarıdakilerden hangileri kontrol edilmelidir? İznik hangi ilimizdedir? Acıklı biten oyunlara -----, izleyenleri güldürerek düşündüren oyunlara ----, hem acıklı hem de gül- dürü ögesini içeren oyunlara ---- denir.Bu cümlede boş bırakılan yerlere aşağıdakilerden hangisi getirilemez? İyi arkadaş ile kötü arkadaş; misk taşıyan attar ile ateş körükleyen demirciye benzer. Attar ya sana güzel kokularından bir miktar verir veya sen onun güzel kokularından bir miktar satın alırsın. Ya da yanında olduğun sürece ondan güzel bir koku duyarsın. Demirciye gelince; ya elbisen yakar yahut da yanında olduğun sürece ondan kötü bir koku duyarsın. Aşağıdaki atasözlerinden hangisi, yukarıdaki hadisle anlam bakımından farklıdır? Simon :I am bad at English. What should I do to improve it?David : - - - - Simon : Thats a good idea.Thanks. Ulaşım süresi kısa olduğu için tercih edilen ulaşım türü hangisidir? Bir kaptaki 20 dm3 suyun tamamı 200 mL hacimli boş bardaklara boşaltılacaktır.Bu iş için en az kaç tane bardak gerekir? Akşam Güneş batarken yüzümüzü güneşe döndüğümüzde sağ kolumuz hangi yönü gösterir? Vatanını seven herkesin kalbinde aynı ateş yanar.Bu cümledeki altı çizili söz grubuyla anlatılmak is- tenen aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdakilerden hangisi '' yağmur '' sözcüğüne yeni anlam kazandırmaz? Aşağıdaki cümlelerden hangisinin sonuna soru işareti konulmaz ? Aşağıdakilerden hangisi Atatürkün kişisel özellikleri arasında sayılamaz? Vites değiştirmede zorluk oluyorsa aşağıdaki ayarlardan hangisi yapılmalıdır? Kendisi ile 4 katının toplamı 125 olan sayının 3 kaçtır? Atatürk ün diğer ilkeleriyle birlikte laiklik ilkesi doğrudan anayasaya ne zaman girmiştir? Cami ve mescitlerde Kâbenin yönünü gösteren, imama ayrılmış, girintili bölüme - - - - denir? Tanımda boş bırakılan yere aşağıdakilerden hangisi gelmelidir? 9 işçi, kazandıkları 42 408 lirayı aralarında paylaşıyorlar . Her biri kaç lira alacaktır? Psikolojide, aşırı ve yetersiz uyarılma sonucunda organizmanın bozulan uyumunu yeniden sağlama çabasına verilen ad aşağıdakilerden hangisidir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir