S:1

Dont go to bed late, - - - -?

Dont go to bed late, - - - -? sorunun cevabı "will you" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Bir yerin kuş bakışı görüntüsünün kabataslak çizimine ............ denir.Bu cümlede boş bırakılan yere aşağıdakilerden hangisi yazılmalıdır? Hz. Muhammed (SAV) e indirilen ilk ayetler hangi surenin hangi ayetleridir? Aşağıdaki seçeneklerin hangisinde hava ulaşım aracı yoktur? Nüfusun dağılışı üzerinde birçok faktör etkili olmaktadır.Aşağıdakilerden hangisi nüfusun dağılışında diğerlerinden daha az etkilidir? Aşağıdaki seçeneklerden hangisinde İnönü zaferlerinin önemi belirtilmektedir? Aşağıdakilerden hangisi çocuk hakları arasında yer almaz? 3x + 4 = 16 işleminde x kaçtır? Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhü ve resulüh. Sözüne ne denir? Kast sistemi gibi kapalı, değişmeye dirençli tabakalaşma sistemlerinde birey hangi kastta doğmuş ise o kastın içinde yaşamını sürdürmek zorundadır. Oysa açık sınıf tabakalaşma sisteminin olduğu toplumlarda bireyin ailesi hangi konumda ve tabakada olursa olsun, birey kendi çabasıyla sistemin her tabakasında yer alabiir.Bu parçaya göre açık sınıf tabakalaşma sistemini, kapalı tabakalaşma sisteminden ayıran özellik aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde zamir yoktur? Türkiyenin üzerinde bulunduğu kıtalar hangisinde doğru olarak verilmiştir? Aşağıdakilerden hangisi pil ile çalışır? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde de da nın yazımı yanlıştır? I. Amasya Genelgesi, II.TBMMnin açılışı, III.Cumhuriyetin ilanı, IV. Sakarya Meydan MuharebesiYukarıdaki olayların kronoloji sıralaması hangisidir? Çevre şartlarından ileri gelen ve sonraki dölleri etkilemeyen, anlının fenotipinde meydana gelen değişikliklere ne denir? Aşağıdaki sözcüklerden hangisi iyelik eki almıştır? Aşağıdakilerin hangisini halk seçmez ? 18 ‘in 9 fazlası kaç eder? Bir önermenin tutarlı olması için o önermenin bütün yorumlarından ...........Yukarıdaki noktalı yere hangisi getirilmelidir? Doktor, reçete yazıp ilaç almamızı istediğinde nereye gitmeliyiz? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir