Seçim Filtreleri
Okul Türü
İl Seçimi
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Bursa / Nilüfer
FERİHA UYAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

FERİHA UYAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Bursa ili Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Aşağıdaki tabloda FERİHA UYAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. FERİHA UYAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ bu yıl 318.4022 taban puanı ve 2018 TEOG Tercih döneminde açıklayacağımız yüzdelik dilimle öğrenci alacak.

FERİHA UYAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2018-2019 eğitim öğretim yılı için kullanılacak taban puan 318.4022 olup FERİHA UYAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ yüzdelik dilimi tercih döneminde tercih işlemleri başlamadan hemen önce tercih robotunda yer alacak.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2017 Bilgileri Bursa / Nilüfer
FERİHA UYAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Taban Puanı
 
318.4022
2016 Bilgileri Bursa / Nilüfer
FERİHA UYAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Taban Puanı
 
288.4439 53.3200
2015 Bilgileri Bursa / Nilüfer
FERİHA UYAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Taban Puanı
 
290.0903 48.4200

FERİHA UYAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda FERİHA UYAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ile ilgili düşüncelerinizi, FERİHA UYAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin iyi yönlerini, FERİHA UYAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin başarılarını, tercih edilme nedenlerini veya olumsuz gördüğünüz yönleri belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.

FERİHA UYAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ile ilgili henüz resim eklemedik.

Sorubak TEOG Tercih Robotunda FERİHA UYAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ pansiyon bilgini tabloda incelediğinizde pansiyon ibaresinin karşısı "Y" ise pansiyon yok. "KE " ise kız ve erkek pansiyonu var. Sadece K veya E ise Sadece Kız veya Sadece Erkek pansiyonu var demektir.

FERİHA UYAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2017 Yüzdelik dilimi 2018 yılı tercih işlemleri yapıldan önce sisteme aktarılmış olacak.

YORUM ile ilgili görsel sonucu  Yorum Ekle Bilgi Ekle Konumu

FERİHA UYAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nde okuyan veya mezun olmuş bir öğrenci iseniz veya FERİHA UYAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nde öğretmen veya idareci iseniz bu okula bilgi ekleyerek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.“FERİHA UYAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ” hakkında yorum yaparak velilere destek olun!

Lütfen onların doğru okul seçim yapmasını kolaylaştırmak için “FERİHA UYAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ” hakkında doğru bilgiler paylaşmaya özen gösteriniz.

FERİHA UYAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ niçin tercih edilmelidir? Tıkla Bilgi Ekle

FERİHA UYAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ile ilgili yorumları okumak ve yorum yapmak için "YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ" butonunu kullanınız

Toplam 1 yorum yapıldı.
    yorum Semanur
    2017-06-19 06:41:46
    Benim puanım 286 feriha uyar a girebilir miyim

Bursa İli Benzer Liseler

Gemlik/Bursa
Gemport Gemlik Anadolu Lises Gemport Gemlik Anadolu Lises
Taban Puanı: 366.5193
Orhangazi/Bursa
Orhangazi Çok Programlı Anad Orhangazi Çok Programlı Anad
Taban Puanı: 337.6089
Yıldırım/Bursa
Fethiye Dörtçelik Anadolu İm Fethiye Dörtçelik Anadolu İm
Taban Puanı: 295.0896
Osmangazi/Bursa
Bursa Hürriyet Anadolu Lises Bursa Hürriyet Anadolu Lises
Taban Puanı: 453.0917
Karacabey/Bursa
Karacabey Ulviye Matlı Fen L Karacabey Ulviye Matlı Fen L
Taban Puanı: 477.0481
Osmangazi/Bursa
Uluslararası Murat Hüdavendi Uluslararası Murat Hüdavendi
Taban Puanı: 465.6145
FERİHA UYAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ taban puanı 2018 , FERİHA UYAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ yüzdelik dilimi, FERİHA UYAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ pansiyonu var mı? yatılı mı?, FERİHA UYAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ nerede?, FERİHA UYAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ adresi, FERİHA UYAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ başarıları, FERİHA UYAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Bursa, Nilüfer FERİHA UYAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

Önemli: Bursa FERİHA UYAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve FERİHA UYAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

google+ google+ google+

)