Seçim Filtreleri
Okul Türü
İl Seçimi
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Adana / Yüreğir
Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Adana ili Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Aşağıdaki tabloda Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bu yıl 187.4735 taban puanı ve 2018 TEOG Tercih döneminde açıklayacağımız yüzdelik dilimle öğrenci alacak.

Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2018-2019 eğitim öğretim yılı için kullanılacak taban puan 187.4735 olup Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi tercih döneminde tercih işlemleri başlamadan hemen önce tercih robotunda yer alacak.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2017 Bilgileri Adana / Yüreğir
Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
 
187.4735
2016 Bilgileri Adana / Yüreğir
Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
 
151.2223 95.0300
2015 Bilgileri Adana / Yüreğir
Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
 
82.2100

Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili düşüncelerinizi, Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin iyi yönlerini, Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarılarını, tercih edilme nedenlerini veya olumsuz gördüğünüz yönleri belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.

Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili henüz resim eklemedik.

Sorubak TEOG Tercih Robotunda Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyon bilgileri tabloda incelediğinizde pansiyon ibaresinin karşısı "Y" ise pansiyon yok. "KE " ise kız ve erkek pansiyonu var. Sadece K veya E ise Sadece Kız veya Sadece Erkek pansiyonu var demektir.

Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2017 Yüzdelik dilimi 2018 yılı tercih işlemleri yapıldan önce sisteme aktarılmış olacak.

YORUM ile ilgili görsel sonucu  Yorum Ekle Bilgi Ekle Konumu

Bu okulu eğitim ve öğretim açısından değerlendir misiniz?
Toplam 1 yorum yapıldı.
    yorum Melodika
    2018-01-12 19:59:28
    Okul gerçekten çok ıyi yeni ve güzel yapılıyor ve öğretmenleri gerçekten çokkkkkkk iyyi

Yorum Yap!

Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde okuyan veya mezun olmuş bir öğrenciyseniz veya Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde öğretmen veya idareci iseniz bu okula yorum ekleyerek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.“Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi” hakkında yorum yaparak velilere destek olun!

Lütfen onların doğru okul tercih etmelerinini sağlamak için “Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi” hakkında doğru bilgiler paylaşmaya özen gösteriniz.

Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili yorumları okumak ve yorum yapmak için "YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ" butonunu kullanınız
Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı 2018 , Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nerede?, Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adresi, Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi başarıları, Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Adana, Yüreğir Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Önemli: Adana Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

google+ google+ google+

)