Seçim Filtreleri
Okul Türü
İl Seçimi
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Adana / Yüreğir
Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Adana ili Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2018-2019 eğitim öğretim yılında sınavsız olarak öğrenci alacak.

Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi MEB tarafından açıklanan merkezi sınav başvuru kılavuzuna göre 2019 yılı için Sınavsız Yerleştirme ile öğrenci alacak.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2017 Bilgileri Adana / Yüreğir
Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
 
187.4735
2016 Bilgileri Adana / Yüreğir
Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
 
151.2223 95.0300
2015 Bilgileri Adana / Yüreğir
Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
 
82.2100

Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yorumları okuyarak veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin iyi yönlerini, Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarılarını, tercih edilme nedenlerini, okulun olumsuz gördüğünüz yönleri yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya arkadaşlarınıza yardımcı olabilirsiniz.

Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili henüz resim eklemedik.

YORUM ile ilgili görsel sonucu  Yorum Ekle Bilgi Ekle Konumu

Bu okulu eğitim ve öğretim açısından değerlendir misiniz?
Toplam 2 yorum yapıldı.
  yorum Aa
  2018-06-26 22:17:43
  Çevresi nasıl acaba
  yorum Melodika
  2018-01-12 19:59:28
  Okul gerçekten çok ıyi yeni ve güzel yapılıyor ve öğretmenleri gerçekten çokkkkkkk iyyi

Yorum Yap!

Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde okuyan veya mezun olmuş bir öğrenciyseniz veya Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde öğretmen veya idareci iseniz bu okula yorum ekleyerek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.“Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi” hakkında yorum yaparak velilere destek olun!

Lütfen onların doğru okul tercih etmelerinini sağlamak için “Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi” hakkında doğru bilgiler paylaşmaya özen gösteriniz.

Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili yorumları okumak ve yorum yapmak için "YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ" butonunu kullanınız
Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı 2018 , Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yorumları, Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nerede?, Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi formaları, Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adresi, Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi başarıları, Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Adana, Yüreğir Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Önemli: Adana Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

google+ google+ google+

)