Seçim Filtreleri
Okul Türü
İl Seçimi
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
İzmir / Çiğli
ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ İzmir ili Çiğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2018-2019 eğitim öğretim yılında sınavsız olarak öğrenci alacak.

ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MEB tarafından açıklanan merkezi sınav başvuru kılavuzuna göre 2019 yılı için Sınavsız Yerleştirme ile öğrenci alacak.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2017 Bilgileri İzmir / Çiğli
ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Taban Puanı
 
341.5156
2016 Bilgileri İzmir / Çiğli
ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Taban Puanı
 
302.3742 48.5800
2015 Bilgileri İzmir / Çiğli
ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Taban Puanı
 
290.9249 48.1100

ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ yorumları okuyarak veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin iyi yönlerini, ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin başarılarını, tercih edilme nedenlerini, okulun olumsuz gördüğünüz yönleri yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya arkadaşlarınıza yardımcı olabilirsiniz.

ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ile ilgili henüz resim eklemedik.

YORUM ile ilgili görsel sonucu  Yorum Ekle Bilgi Ekle Konumu

Bu okulu eğitim ve öğretim açısından değerlendir misiniz?
Toplam 2 yorum yapıldı.
  yorum Can
  2018-03-05 19:14:41
  Iyi okulmu
  yorum Reco baba
  2018-01-13 00:28:10
  Okul col kucuk ogretmenler ders anlatmakta cok zorlaniyor

Yorum Yap!

ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nde okuyan veya mezun olmuş bir öğrenciyseniz veya ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nde öğretmen veya idareci iseniz bu okula yorum ekleyerek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.“ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ” hakkında yorum yaparak velilere destek olun!

Lütfen onların doğru okul tercih etmelerinini sağlamak için “ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ” hakkında doğru bilgiler paylaşmaya özen gösteriniz.

ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ile ilgili yorumları okumak ve yorum yapmak için "YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ" butonunu kullanınız
ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ taban puanı 2018 , ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ yüzdelik dilimi, ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ yorumları, ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ pansiyonu var mı? yatılı mı?, ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ nerede?, ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ üniversite başarısı, ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ formaları, ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ adresi, ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ başarıları, ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ İzmir, Çiğli ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

Önemli: İzmir ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

google+ google+ google+

)