Seçim Filtreleri
Okul Türü
İl Seçimi
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
İzmir / Çiğli
ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ İzmir ili Çiğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Aşağıdaki tabloda ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ bu yıl 341.5156 taban puanı ve 2018 TEOG Tercih döneminde açıklayacağımız yüzdelik dilimle öğrenci alacak.

ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2018-2019 eğitim öğretim yılı için kullanılacak taban puan 341.5156 olup ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ yüzdelik dilimi tercih döneminde tercih işlemleri başlamadan hemen önce tercih robotunda yer alacak.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2017 Bilgileri İzmir / Çiğli
ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Taban Puanı
 
341.5156
2016 Bilgileri İzmir / Çiğli
ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Taban Puanı
 
302.3742 48.5800
2015 Bilgileri İzmir / Çiğli
ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Taban Puanı
 
290.9249 48.1100

ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ile ilgili düşüncelerinizi, ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin iyi yönlerini, ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin başarılarını, tercih edilme nedenlerini veya olumsuz gördüğünüz yönleri belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.

ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ile ilgili henüz resim eklemedik.

Sorubak TEOG Tercih Robotunda ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ pansiyon bilgileri tabloda incelediğinizde pansiyon ibaresinin karşısı "Y" ise pansiyon yok. "KE " ise kız ve erkek pansiyonu var. Sadece K veya E ise Sadece Kız veya Sadece Erkek pansiyonu var demektir.

ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2017 Yüzdelik dilimi 2018 yılı tercih işlemleri yapıldan önce sisteme aktarılmış olacak.

YORUM ile ilgili görsel sonucu  Yorum Ekle Bilgi Ekle Konumu

Bu okulu eğitim ve öğretim açısından değerlendir misiniz?
Toplam 1 yorum yapıldı.
    yorum Reco baba
    2018-01-13 00:28:10
    Okul col kucuk ogretmenler ders anlatmakta cok zorlaniyor

Yorum Yap!

ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nde okuyan veya mezun olmuş bir öğrenciyseniz veya ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nde öğretmen veya idareci iseniz bu okula yorum ekleyerek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.“ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ” hakkında yorum yaparak velilere destek olun!

Lütfen onların doğru okul tercih etmelerinini sağlamak için “ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ” hakkında doğru bilgiler paylaşmaya özen gösteriniz.

ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ile ilgili yorumları okumak ve yorum yapmak için "YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ" butonunu kullanınız
ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ taban puanı 2018 , ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ yüzdelik dilimi, ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ pansiyonu var mı? yatılı mı?, ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ nerede?, ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ adresi, ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ başarıları, ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ İzmir, Çiğli ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

Önemli: İzmir ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve ÇİĞLİ NAİME TÖMEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

google+ google+ google+

)