Çiğdemtepe Şehit Mehmet Çoşkun Kılıç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Çiğdemtepe Şehit Mehmet Çoşkun Kılıç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
 • Çiğdemtepe Şehit Mehmet Çoşkun Kılıç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  Ekle
 • 0
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Merkezi/Yerel
Tercih Kodu ---
Kontenjan Sayısı ---
Okulun Taban Puanı 270.0822
Güncel Yüzdelik Dilimi 51.50
Okulun Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Okulun Eğitim Süresi 4 Yıl
Okulun Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Bilgi Ekle SSS

Çiğdemtepe Şehit Mehmet Çoşkun Kılıç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ankara ili Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Çiğdemtepe Şehit Mehmet Çoşkun Kılıç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2021-2022 eğitim öğretim yılında 2021 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Çiğdemtepe Şehit Mehmet Çoşkun Kılıç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor.

Çiğdemtepe Şehit Mehmet Çoşkun Kılıç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, öğrencilerin tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Aşağıdaki tabloda Çiğdemtepe Şehit Mehmet Çoşkun Kılıç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Çiğdemtepe Şehit Mehmet Çoşkun Kılıç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

 • Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı
Çiğdemtepe Şehit Mehmet Çoşkun Kılıç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

(İlk yerleştirme sonuçlarına ait verilerdir.)

Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2020 270.0822 51.50
2019 258.4798 63.95
2018 185.4157 72.34
2017 112.5491 -
2016 99.3583 97.07

Çiğdemtepe Şehit Mehmet Çoşkun Kılıç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz.

Sizde yorum alanımızda Çiğdemtepe Şehit Mehmet Çoşkun Kılıç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanımızda paylaşabilirsiniz.

Çiğdemtepe Şehit Mehmet Çoşkun Kılıç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Çiğdemtepe Şehit Mehmet Çoşkun Kılıç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin fiziki olanaklarını, Çiğdemtepe Şehit Mehmet Çoşkun Kılıç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin öğretmen başarı durumunu, Çiğdemtepe Şehit Mehmet Çoşkun Kılıç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin kıyafeti hakkında bilgiler paylaşarak bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Çiğdemtepe Şehit Mehmet Çoşkun Kılıç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kaç ortalama ile öğrenci alıyor? Bu okulda öğrenim gören öğrenciler aşağıdaki yorum alanımızda paylaşarak Çiğdemtepe Şehit Mehmet Çoşkun Kılıç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni tercih etmeyi düşünen öğrencilere yardımcı olabilirler.

İlk yorumu siz yapın !
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim başarısı, ulaşımı, fiziki olanakları konularında gerçek bilgiler paylaşın.
 • Diğer kullanıcılara karşı nazik olun.
 • Yorumlarınızın yararlı ve bilgilendirici olmasına özen gösterin.

Bu Okula Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Çiğdemtepe Şehit Mehmet Çoşkun Kılıç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Benzer Okullar