Karaman Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler

Karaman Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler
 • Karaman Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler
  Ekle
 • 2
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Tercih Kodu ---
Kontenjan Sayısı ---
Okulun Taban Puanı 362.4013
Güncel Yüzdelik Dilimi 16.19
Okulun Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Kız/Erkek
Okulun Eğitim Süresi 5 Yıl
Okulun Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Bilgi Ekle SSS

Karaman Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler Karaman ili Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Karaman Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler 2021-2022 eğitim öğretim yılında 2021 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Karaman Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler 'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor.

Karaman Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler 'nin belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, öğrencilerin tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Aşağıdaki tabloda Karaman Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler 'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Karaman Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Karaman Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler

(İlk yerleştirme sonuçlarına ait verilerdir.)

Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2020 362.4013 16.19
2019 386.9459 15.80
2018 306.3939 18.99
2017 407.1196 30.89
2016 383.4929 24.61

Karaman Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz.

Sizde yorum alanımızda Karaman Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanımızda paylaşabilirsiniz.

Karaman Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler 'nin başarılarını, Karaman Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler 'nin fiziki olanaklarını, Karaman Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler 'nin öğretmen başarı durumunu, Karaman Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler 'nin kıyafeti hakkında bilgiler paylaşarak bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Karaman Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler kaç ortalama ile öğrenci alıyor? Bu okulda öğrenim gören öğrenciler aşağıdaki yorum alanımızda paylaşarak Karaman Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler 'ni tercih etmeyi düşünen öğrencilere yardımcı olabilirler.

Karaman Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler ile ilgili 2 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim başarısı, ulaşımı, fiziki olanakları konularında gerçek bilgiler paylaşın.
 • Diğer kullanıcılara karşı nazik olun.
 • Yorumlarınızın yararlı ve bilgilendirici olmasına özen gösterin.

Bu Okula Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Karaman Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Benzer Okullar