Korkuteli Şehit Yasin Naci Ağaroğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi

Korkuteli Şehit Yasin Naci Ağaroğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi
 • Korkuteli Şehit Yasin Naci Ağaroğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi
  Ekle
 • 0
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Merkezi/Yerel
Tercih Kodu ---
Kontenjan Sayısı ---
Okulun Taban Puanı 319.1499
Güncel Yüzdelik Dilimi 29.70
Okulun Kontenjan Türü Erkek
Okulun Pansiyonu Erkek
Okulun Eğitim Süresi 4 Yıl
Okulun Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Bilgi Ekle SSS

Korkuteli Şehit Yasin Naci Ağaroğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi Antalya ili Korkuteli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Korkuteli Şehit Yasin Naci Ağaroğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi 2021-2022 eğitim öğretim yılında 2021 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Korkuteli Şehit Yasin Naci Ağaroğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor.

Korkuteli Şehit Yasin Naci Ağaroğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, öğrencilerin tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Aşağıdaki tabloda Korkuteli Şehit Yasin Naci Ağaroğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Korkuteli Şehit Yasin Naci Ağaroğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Korkuteli Şehit Yasin Naci Ağaroğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi

(İlk yerleştirme sonuçlarına ait verilerdir.)

Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2020 319.1499 29.70
2019 - -
2018 - -
2017 161.7410 -
2016 157.8104 94.32

Korkuteli Şehit Yasin Naci Ağaroğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz.

Sizde yorum alanımızda Korkuteli Şehit Yasin Naci Ağaroğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanımızda paylaşabilirsiniz.

Korkuteli Şehit Yasin Naci Ağaroğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarılarını, Korkuteli Şehit Yasin Naci Ağaroğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin fiziki olanaklarını, Korkuteli Şehit Yasin Naci Ağaroğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin öğretmen başarı durumunu, Korkuteli Şehit Yasin Naci Ağaroğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin kıyafeti hakkında bilgiler paylaşarak bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Korkuteli Şehit Yasin Naci Ağaroğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi kaç ortalama ile öğrenci alıyor? Bu okulda öğrenim gören öğrenciler aşağıdaki yorum alanımızda paylaşarak Korkuteli Şehit Yasin Naci Ağaroğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni tercih etmeyi düşünen öğrencilere yardımcı olabilirler.

İlk yorumu siz yapın !
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim başarısı, ulaşımı, fiziki olanakları konularında gerçek bilgiler paylaşın.
 • Diğer kullanıcılara karşı nazik olun.
 • Yorumlarınızın yararlı ve bilgilendirici olmasına özen gösterin.

Bu Okula Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Korkuteli Şehit Yasin Naci Ağaroğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Benzer Okullar