Kırklareli Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi

Kırklareli / Merkez

Kırklareli Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi
 • Ekle
  Ekle
 • 0
  Yorum
Yerleştirme Şekli Sınavlı
Taban Puanı 328.9335
Yüzdelik Dilimi 26.30
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Kız/Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu?
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku LGS Puanı Hesapla
Bu Lise Bir Proje Okuludur.

Kırklareli Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi Kırklareli ili Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Kırklareli Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi 2023-2024 eğitim öğretim yılı için 2023 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa LGS Puanı ile öğrenci alacak. (*) Kırklareli Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi taban puanı 328.9335 yüzdelik dilimi 26.30.

Kırklareli Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi
Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2022 328.9335 26.30
2021 310.8691 23.82
2020 - -
2019 - -
2018 - -
Kırklareli Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilim bilgisidir.
İlk yerleştirme verileridir.
Okulun Son 5 Yıllık Kontenjan Bilgisi
2023
0
2022
60
2021
60

Kırklareli Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz.

Sizde yorum alanımızda Kırklareli Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanımızda paylaşabilirsiniz.

Kırklareli Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi'nin başarılarını, fiziki olanaklarını, OBP okul başarı puanı, öğretmen başarı durumunu, kıyafeti hakkında bilgiler paylaşarak bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Kırklareli Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi kaç ortalama ile öğrenci alıyor? Kaç puanla öğrenci alıyor? Bu okulda öğrenim gören öğrenciler aşağıdaki yorum alanımızda paylaşarak Kırklareli Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi'ni tercih etmeyi düşünen öğrencilere yardımcı olabilirler.

Kırklareli Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Kırklareli Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

 • Bu okulda okuyor veya mezun musunuz?
 • Bu okulun velisi misiniz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?
İlk yorumu siz yapın !
BENZER OKULLAR
Yorum 0

Kırklareli Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 14

Kırklareli Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Eğitimin İçinden...
Kırklareli Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi kaç puan 2023 328.9335
Kırklareli Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi kaç kişi alıyor? Son 5 yıllık kontenjan bilgisi yukarıda belirtildi.
Kırklareli Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi özel mi? Hayır. Bu lise devlet okuludur.
Kırklareli Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi sınavla mı öğrenci alıyor? Evet. Sınavla öğrenci alan proje okuludur.
Kırklareli Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi Yatılı mı? Kız ve Erkek Pansiyonu Var.
Kırklareli Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi'nde hazırlık var mı? Hayır. Eğitim süresi 4 yıldır.
Kırklareli Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi yabancı dili hangisi? İngilizce
 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Kırklareli Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz