Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi Sınav
Adres
MEB logo Diyarbakır / Kayapınar
Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Tercih Kodu 26360
Kontenjan Sayısı 90
Taban Puanı 302.3650
Yüzdelik Dilimi 20.14
Kontenjan Türü Kız
Pansiyon Kız
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar
Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde Fen ve Sosyal Bilimler Programı uygulanmaktadır.

Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Diyarbakır ili Kayapınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı 302.3650 20.1400
2017 Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı 433.8890 -
2016 Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı
- -

Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarılarını, Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

Bu okula 3 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Diyarbakır Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı 2019 , Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi yüzdelik dilimi, Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi yorumları, Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede?, Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi üniversite başarısı, Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi formaları, Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi adresi, Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi başarıları, Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Diyarbakır, Kayapınar Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

google+ google+ google+