Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
 • Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
  Ekle
 • 4
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Tercih Kodu ---
Kontenjan Sayısı 120
Okulun Taban Puanı 377.6900
Güncel Yüzdelik Dilimi 18.07
Okulun Kontenjan Türü Kız
Okulun Pansiyonu Kız
Okulun Eğitim Süresi 4 Yıl
Okulun Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Bilgi Ekle SSS

Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Diyarbakır ili Kayapınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 2020-2021 eğitim öğretim yılında 2020 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor.

Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, öğrencilerin tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Aşağıdaki tabloda Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

(İlk yerleştirme sonuçlarına ait verilerdir.)

Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2019 377.6900 18.07
2018 302.3650 20.14
2017 433.8890 -
2016 - -
2015 - -

Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz.

Sizde yorum alanımızda Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanımızda paylaşabilirsiniz.

Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarılarını, Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin fiziki olanaklarını, Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin öğretmen başarı durumunu, Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin kıyafeti hakkında bilgiler paylaşarak bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi kaç ortalama ile öğrenci alıyor? Bu okulda öğrenim gören öğrenciler aşağıdaki yorum alanımızda paylaşarak Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesitercih etmeyi düşünen öğrencilere yardımcı olabilirler.

Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili 4 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim başarısı, ulaşımı, fiziki olanakları konularında gerçek bilgiler paylaşın.
 • Diğer kullanıcılara karşı nazik olun.
 • Yorumlarınızın yararlı ve bilgilendirici olmasına özen gösterin.

Bu Okula Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Kayapınar Şehit Halit Gülser Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Benzer Okullar