S:1

Adanaya – gideceğiz – akşam – yarın Kelimeleriyle anlamlı ve kurallı bir cümle oluşturduğumuzda en sonda hangi kelime bulunur?

Adanaya – gideceğiz – akşam – yarın Kelimeleriyle anlamlı ve kurallı bir cümle oluşturduğumuzda en sonda hangi kelime bulunur? sorunun cevabı "gideceğiz" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Zekâ bakımından eşit özelliklere sahip eşit ikizlerden birine, diğerine göre daha iyi eğitim verilmiş ve sonuçta iyi eğitim alan ikizin zekâ düzeyinin daha yükseldiği görülmüştür.Bu durum zekâ gelişiminde hangi faktörün etkisini göstermektedir? Bilimsel yazılarda aşağıdakilerden hangisinin yapılmaması intihal kabul edilir? Aşağıdakilerden hangisi ilçeyi yönetir? Bir bakkal birinci gün 55 ekmek, ikinci gün ise birinci gün sattığı ekmeklerden 15 tane fazla sattı. Bakkal 2 günde toplam kaç ekmek satmıştır? I have a sore throat (...................) Dinde zorlama yoktur. Çünkü doğruluk sapıklıktan iyice ayrılmıştır. O halde kim tağutu tanımayıp Allaha inanırsa, kopmak bilmeyen sapasağlam bir kulpa yapışmıştır. (Bakara suresi, 256. ayet) Bu ayette, ibadetlerle ilgili temelilkelerden hangisine işaret edilmektedir? En sık yapmamız gereken kişisel bakım aşağıdakilerden hangisidir? (1) Bir çocukluk arkadaşım vardı, ismi Ayşegüldü. (2) Annesi benim an- nemle yaşıttı. (3) Ayşegülün Serüvenleri hikâye serisinden çok etkilendiği için kızına bu adı vermişti. (4) Bu olay da kitapların hayatımızı nasıl etkilediğini kanıtlıyor bize.Bu parçada numaralanmış cümlelerin hangisinde neden-sonuç ilgisi vardır? Aşağıdakilerden hangisi fiziksel özelliklerimizden birisidir? Aşağıdaki ifadelerden hangisi doğrudur? Babam 52 tane ceviz getirdi. 17 tanesini yedik. 13 tanesini de Annem pastaya koydu. Evde kaç tane ceviz kaldı? Hz.Muhammed (s.a.v.) aşağıdaki bölgelerden hangisinde dünyaya gelmiştir? Clara : - - - - ?Ali : Hımm, approximately five hundred.Clara : Are you serious? Do you really spend so much time on your mobile phone? O, 29 Ekimde cumhuriyeti ilan etmiştir. Türkiye Büyük Millet Meclisi, cumhurbaşkanı olarak kimi seçmiştir? Ülkeler ve bölgeler arasında ticaretin hızla gelişmesini sağlayan en önemli faktör aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdakilerden hangisi ilk müslüman olanlardan biri değildir? I- Sübhaneke duası II- Salli-Barik duaları III- Zamm-ı sureYukarıdaki dua ve surelerden hangisi/hangileri cenaze namazında okunmaz? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde nesnel bir yargı vardır? Aile ile ilgili aşağıdaki yargılardan hangisi yanlıştır? Aşağıdaki ihtiyaçlarımızdan hangisi temel ihtiyaç olmayıp, sosyal bir ihtiyaç listesine girmektedir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir