Sorubak Test Çöz

Test Çöz, öğrendiklerini pekiştir, sınavda yüksek puan alın!
S:1
Dik kenarlarının uzunlukları 60 m ve 80 m olan dik üçgen şeklindeki bahçenin etrafına iki sıra tel çekilecektir. Bu iş için en az kaç metre tele ihtiyaç vardır?

Bu testle ilgili görüşlerini bizimle paylaşır mısın?

* Zorunlu
2000
Dik kenarlarının uzunlukları 60 m ve 80 m olan dik üçgen şeklindeki bahçenin etrafına iki sıra tel çekilecektir. Bu iş için en az kaç metre tele ihtiyaç vardır? sorunun cevabı "480" dır. Bu cevap ile ilgili tereddüdünüz varsa lütfen bize yukarıda yer alan formdan bildiriniz. Gerekli kontroller yapılarak size geri dönüş sağlanacaktır.

Son Eklenen Testler

178 sayısının 9 katının 2754 fazlası olan sayı kaçtır? Aşağıdaki gelişmelerden hangisi yargı yetkisinin TBMM’ye geçtiğini gösterir?   Peygamberlere Allah’ın mesajlarını getiren melek hangisidir? Kur’an-ı Kerim’in ilk ve en son sureleri hangisidir?  Cam, eskiden beri ticaretin geniş insan kitlelerinden esirgediği parıltıyı onlara verendir. Tarihin süsüdür cam. Tarihçilerin erken dö-nem diye niteledikleri zaman ke-sitinde cam; doğada zor bulunan yeşim, firuze, zümrüt, kehribar gibi taşlara alternatif olarak üretilmiştir. Antik camların çoğunlukla şeffaf değil, renkli olmasının hatta gereğinden fazla parlak renklerde üretilmesinin nedeni budur.Bu metnin türü aşağıdakilerden hangisidir?  Kimi ad tamlamalarında tamlayanla tamlanan yer değiştirebilir.  Aşağıdaki dizelerin hangisinde bu kural örneklenmiştir?   Hemşire         Polis         Diş hekimi         EczacıHasta bakıcıYukarıdakilerden kaç tanesi sağlık alanında hizmet veren mesleklerdendir? Aşağıdakilerden hangisinin kara yollarında geceleyin seyrederken yapılması yasaktır? Hangi cümlede noktalama işareti yanlış kullanılmıştır? 2' den başlayarak ileriye doğru ikişer ikişer ritmik sayarken 7. söylenen sayı kaçtır? Aşağıda Zeynep’in odasında elektrikle çalışan araçlar verilmiştir. Hangisi diğerlerinden farklı bir enerji kaynağı ile çalışır? Gürültülü ortamlar insanlarda…………………..neden olur.”Cümlesi aşağıdakilerden hangisi ile TAMAMLANAMAZ?