Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi/Yerel
Adres
MEB logo Bitlis / Tatvan
Tatvan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi/Yerel
Kontenjan Sayısı 30
Taban Puanı 263.0439
Yüzdelik Dilimi Güncelleniyor...
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Tatvan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bitlis ili Tatvan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Tatvan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Tatvan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Tatvan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Tatvan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Tatvan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Tatvan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Tatvan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı 263.0439 -
2017 Tatvan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı 108.0298 -
2016 Tatvan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
55.9361 98.2900

Tatvan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Tatvan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Tatvan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Tatvan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Tatvan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Bitlis Tatvan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Tatvan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Tatvan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Tatvan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Tatvan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Tatvan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yorumları, Tatvan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Tatvan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nerede?, Tatvan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Tatvan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi formaları, Tatvan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adresi, Tatvan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi başarıları, Tatvan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bitlis, Tatvan Tatvan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

google+ google+ google+