Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi Sınav
(0332) 247 13 73
0332 247 54 78
Adres Akıncılar Mahallesi, Çevre Yolu Caddesi, No111 Selçuklu Konya
MEB logo Konya / Selçuklu
Selçuklu Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi

http://selcukluanadoluihl.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Tercih Kodu ---
Kontenjan Sayısı ---
Taban Puanı 437.1916
Yüzdelik Dilimi 6.22
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar
Selçuklu Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde Fen ve Sosyal Bilimler Programı uygulanmaktadır.

Selçuklu Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi Konya ili Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Selçuklu Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi 2020-2021 eğitim öğretim yılında 2020 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Selçuklu Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Selçuklu Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Selçuklu Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Selçuklu Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Selçuklu Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2019 Selçuklu Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı 437.1916 6.2200
2018 Selçuklu Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı 360.4170 7.1300
2017 Selçuklu Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı
477.7704 6.5300

0.000 M2 olup, bir okul binası,derneğin işlettiği bir yurt binası, öğrencilerimiz için bir tatbikat camii, Konferans salonu ve bir halı saha mevcuttur. Gündüzlü eğitim verilmektedir. Erkek ve kız öğrenciler okumaktadır.

Vizyon Doğru dini değerleri ve kültürel mirası, günümüzün gereklerini de dikkate alarak problemlere çözüm üretebilen ve hayata uygulayabilen bireyler yetiştirmek.

 1. 2016 Yılı Üniversite Başarı Durumunu İncele
Misyon Öğrencilerimizin iç dünyasında ve zihninde insana, düşünceye , hürriyete , ahlaka ve kültürel mirasa saygıyı ve sahip çıkmayı esas alan bir din öğretimi anlayışının yerleşmesine katkı sağlamak .
 • Öğretmen :127
 • Öğrenci :1772
 • Derslik :62
 • Misafirhane :1
 • Kütüphane :1
 • Fen Labaratuarı :3
 • Konferans Salonu :1
 • Öğretim Şekli :Tekli Öğretim
 • Yemekhane :1
 • Saatler 08:00 - 15:20

Selçuklu Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Selçuklu Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Selçuklu Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Selçuklu Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarılarını, Selçuklu Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: (0332) 247 13 73
Okulun Faxı: 0332 247 54 78
Okulun Adresi: Akıncılar Mahallesi, Çevre Yolu Caddesi, No111 Selçuklu Konya

Bu okula 10 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Konya Benzer Okullar

Yerlestirme

Taban
Puanı

Yüzdelik
Dilimi

Uluslararası Mevlana Anadolu İmam Hatip Lisesi Merkezi Sınav 386.2598 15.96
Mustafa Büyükkaplan Anadolu İmam Hatip Lisesi Merkezi Sınav 358.4569 23.49
Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi Merkezi Sınav 453.6483 3.90
Hacıveyiszade Anadolu İmam Hatip Lisesi Merkezi Sınav 394.5507 14.05
Şükrü Doruk Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Merkezi Sınav 387.8162 15.59

Önemli: Selçuklu Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Selçuklu Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Selçuklu Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Selçuklu Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı 2020 , Selçuklu Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi yüzdelik dilimi, Selçuklu Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi yorumları, Selçuklu Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Selçuklu Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede?, Selçuklu Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi üniversite başarısı, Selçuklu Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi formaları, Selçuklu Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi adresi, Selçuklu Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi başarıları

google+ google+ google+