Çanakkale Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi

Çanakkale / Merkez

Bilgi Ekle
 Çanakkale Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi
Ekle
Ekle
2
Yorum

Beğen

İl Çanakkale
Yerleştirme Şekli Sınavlı
Taban Puanı 388.8699
Yüzdelik Dilim 17.52 (Tahmini)
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Kız/Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu?
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku LGS Puanı Hesapla
Bu Lise Bir Proje Okuludur.

Çanakkale Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi Çanakkale ili Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Çanakkale Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi 2024-2025 eğitim öğretim yılı için 2024 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa LGS Puanı ile öğrenci alacak. (*) Çanakkale Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi taban puanı 388.8699 tahmini yüzdelik dilimi 17.52.

Çanakkale Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi
Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2023 388.8699 -
2022 368.0441 16.20
2021 334.8147 17.57
2020 - -
2019 - -
Çanakkale Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilim bilgisidir.
İlk yerleştirme verileridir.
Son 5 Yıllık Kontenjan Bilgisi
2024
0
2023
64
2022
60
2021
60

Çanakkale Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz.

Sizde yorum alanımızda Çanakkale Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanımızda paylaşabilirsiniz.

Çanakkale Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi'nin başarılarını, fiziki olanaklarını, OBP okul başarı puanı, öğretmen başarı durumunu, kıyafeti hakkında bilgiler paylaşarak bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Çanakkale Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi kaç ortalama ile öğrenci alıyor? Kaç puanla öğrenci alıyor? Bu okulda öğrenim gören öğrenciler aşağıdaki yorum alanımızda paylaşarak Çanakkale Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi'ni tercih etmeyi düşünen öğrencilere yardımcı olabilirler.

Çanakkale Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Çanakkale Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

  • Bu okulda okuyor veya mezun musunuz?
  • Bu okulun velisi misiniz?
  • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?
Çanakkale Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi ile ilgili 2 yorum yapıldı. Bir yorum ekleyerek bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Merhaba bu okulda ingilizce bölümü varmı acaba birde bu okuldan mezun olablar ingilizce öğretmenliği veya tercümanlık tercih edebiliyormu

2023-07-02 14:17:59

Bu okula gidicemde bana okul hakkında detaylı bilgi lazim

2022-07-29 20:43:05
BENZER OKULLAR
Yorum 2

Çanakkale Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 18

Çanakkale Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Çanakkale Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi kaç puan 2024 388.8699
Çanakkale Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi kaç kişi alıyor? Son 5 yıllık kontenjan bilgisi yukarıda belirtildi.
Çanakkale Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi özel mi? Hayır. Bu lise devlet okuludur.
Çanakkale Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi sınavla mı öğrenci alıyor? Evet. Sınavla öğrenci alan proje okuludur.
Çanakkale Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi Yatılı mı? Kız ve Erkek Pansiyonu Var.
Çanakkale Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi'nde hazırlık var mı? Hayır. Eğitim süresi 4 yıldır.
Çanakkale Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi yabancı dili hangisi? İngilizce
  • Bu okulda mı okuyorsunuz?
  • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
  • Bu okulun velisi misinz?
  • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Çanakkale Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz