Pendik Halil Kaya Gedik Metal Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

İstanbul / Pendik

Pendik Halil Kaya Gedik Metal Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
 • Pendik Halil Kaya Gedik Metal Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  Ekle
 • 2
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
İli İstanbul
İlçesi Pendik
Taban Puanı 232.2648
Yüzdelik Dilimi 62.49
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku LGS Puanı Hesapla

Pendik Halil Kaya Gedik Metal Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İstanbul ili Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Pendik Halil Kaya Gedik Metal Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak.

Pendik Halil Kaya Gedik Metal Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor.

Okulun Son 5 Yıllık Kontenjan Bilgisi
2022
0
2021
30
2020
34
Pendik Halil Kaya Gedik Metal Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

(İlk yerleştirme sonuçlarına ait verilerdir.)

Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2021 232.2648 62.49
2020 283.9536 44.40
2019 - -
2018 193.0783 68.35
2017 219.8596 -
Pendik Halil Kaya Gedik Metal Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi LGS taban puanı yüzdelik dilim bilgisini yıllara göre arşivliyoruz.
Gedik Holding ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında 2007 yılında başlayan eğitim kurumlarının yapılması konusundaki işbirliğinin neticelerinden biri olarak okulumuz; Gedik Holding tarafından yaptırılmış; 2009-2010 Eğitim-Öğretim yılında faaliyete geçmiştir.

24 bin metrekare açık, 7 bin metrekare kapalı alan üzerine kurulmuştur. Okulumuz iki blok olarak Gedik Holding tarafından yaptırılmıştır. Binalardan birisi Gedik Eğitim Vakfı bünyesinde teşkil eden İstanbul Gedik Üniversitesi Yüksekokul binası olarak kullanılmakta olup, okulumuz ana binası içerisinde 25 derslik,2 bilgisayar laboratuvarı,1 öğretmenler odası,1 çok amaçlı salon,1 konferans ve toplantı salonu,1 kütüphane ve 6 atölye bulunmaktadır.

Anadolu Teknik Programı(Metal Teknolojisi Alanı) Anadolu Meslek Programı(Metal Teknolojisi Alanı) 2009-2010 Eğitim-Öğretim yılından itibaren açık olan okulumuz 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılında ilk mezunlarını vermiştir. Okula özel bir isim veriliş amacı: Okulumuza bağışçımız olan Gedik Holding sahibi merhum Halil Kaya Gedik,sağlığında sadece metal teknolojisi alanında eğitim veren ve bu konuda iyi yetişmiş eleman açığını kapatılmasını hedefleyerek kurumumuzu yaptırmış ve Milli Eğitim Bakanlığı´na hibe etmiştir. Okul Tanıtım Videosunu İzleyin
 • Gemi Yapımı Alanı
 • Metal Teknolojisi Alanı

Pendik Halil Kaya Gedik Metal Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Pendik Halil Kaya Gedik Metal Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Adres: Sülüntepe Mahallesi, Yunus Emre Caddesi, No1/1, Pendik / İstanbul

Tel: 0216 378 74 57

Fax: 0216 378 29 93

web: http://halilkayagedikmtal.meb.k12.tr

Pendik Halil Kaya Gedik Metal Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili 2 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında gerçek bilgiler paylaşın.
[Türbanlı Master yii]

17 gün devamsızlığım var ama punaım bu okula hayli ayli yetiyo girebilirmiyim

2020-07-16 18:01
 
0
 
0
[sude]

açıklama güzel ama resim yok ben okulu görümeden nasıl yapıyım bide okul çok mu kötü puan bile az

2020-02-18 14:16
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 721

Galatasaray Üniversitesi Galatasaray Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 864

İstanbul Erkek Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 60

Beşiktaş Kabataş Erkek Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 828

Beşiktaş Kabataş Erkek Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 479

İstanbul Atatürk Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 842

Çapa Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Pendik Halil Kaya Gedik Metal Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Pendik Halil Kaya Gedik Metal Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (http://halilkayagedikmtal.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Pendik Halil Kaya Gedik Metal Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Pendik Halil Kaya Gedik Metal Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yorumları okuyabilir, Pendik Halil Kaya Gedik Metal Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Pendik Halil Kaya Gedik Metal Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı 2022

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız