Sorubak Test Çöz

Test Çöz, öğrendiklerini pekiştir, sınavda yüksek puan alın!
S:1
Kitap okumak ....... kaliteli film izlemek de önemlidir. cümlesinde boş bırakılan yere aşağıdakilerden hangisi gelmelidir?

Bu testle ilgili görüşlerini bizimle paylaşır mısın?

* Zorunlu
2000
Kitap okumak ....... kaliteli film izlemek de önemlidir. cümlesinde boş bırakılan yere aşağıdakilerden hangisi gelmelidir? sorunun cevabı "kadar" dır. Bu cevap ile ilgili tereddüdünüz varsa lütfen bize yukarıda yer alan formdan bildiriniz. Gerekli kontroller yapılarak size geri dönüş sağlanacaktır.

Son Eklenen Testler

Bir satıcı elindeki iki düzine limonun bir destesini sattı. Satıcının kaç limonu kaldı? Kumbaramdan 6 tane 1 lira, 3 tane 10 lira, 2 tane 20 lira çıktı. Kumbaramdan  toplam kaç lira çıkmıştır? Samimiyet; içtenlik, kalbi ve karşılıksız sevgi, samimi bağlılık, doğruluk anlamındadır. Aşağıdaki kelimelerden hangisi bu kelime ile eş anlamlıdır? İnsanlar arasındaki bütün konuşmaları sağlıklı bir iletişim olarak kabul edemeyiz. Anne     babalar çocuklarına,amirler memurlarına bir takım emirler verip onların tepkilerini almazlarsa     buna sağlıklı bir iletişim denilemez.Çünkü bu tek yönlü bir bilgi aktarımıdır ve buna     Enformasyon denir.   Bu bilgide sağlıklı iletişimin gereklerinden hangisi üzerinde durulmuştur? Yarı parazit bitkiler ile ilgili aşağıda verilen ifadelerden hangisi doğrudur? 4688 Sayılı Kamu Görevlileri Sendikaları ve Toplu Sözleşme Kanun’una göre sendika üyeliğinin kazanılması ile ilgili bilgilerden hangisi yanlıştır? Yarın 19 Mayıs Bayramı kutlanacak. Bu durumda, ilk okula giden kardeş mi daha heyecanlı olur, yoksa liseye giden abim mi? Aşağıdakilerden hangisi bir paragrafın ilk cümlesi olabilir? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde “şaşma, beğenme” ifadesi vardır? “21” sayısı hangi sayıların arasındadır?  Türksoy merkezi nerdedir? Aşağıdakilerden hangisi okul yönetim sürecinde okulun eğitsel amaçlarını gerçekleştirmek için gereken girdilerden birisi değildir?