S:1

Aşağıdakilerden hangisi küresel ısınmaya bağlı olarak buzulların erimesi sonucunda beklenmez?

Aşağıdakilerden hangisi küresel ısınmaya bağlı olarak buzulların erimesi sonucunda beklenmez? sorunun cevabı "Maden rezervlerinin artması" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın!

* Zorunlu
2000
Yılın ilk ayı
Powered by Commentics
Günlük hayatta her zaman rastlanmayan, şaşırtıcı, sürükleyici, esrarengiz olayları anlatan roman türü aşağıdakilerden hangisidir? Basit bir elektrik devresinde ampul sayısı sabit tutulup pil sayısı artırılıyorsa pil sayısı ............................ değişkendir.Yukarıdaki cümlede noktalı yere hangi sözcük gelmelidir? Aşağıdakilerden hangisi caminin dış bölümlerinden biri değildir? Malazgirt Savaşı: Verilen kavram ile aşağıdakilerden hangisiyle ilişki kurulamaz? Aşağıdaki tümcelerin hangisinde de nin yazımıyla ilgili hata yapılmıştır? 73 sayısı kaç onluk kaç birlikten oluşmaktadır? Aşağıdakilerden hangisi ibadetlerin insana kazandırdıklarından biri değildir? I find Kenan İmirzalıoğlu really - - - - thats why I always watch his films. A : My brother likes playing video games. B : - - - - my brother. Enleme ve boylama bağlı olarak ortaya çıkan durumlara matematik konum denir.Aşağıdakilerden hangisi, Türkiyenin matematik konumunun sonuçları arasında yer almaz? Saf bir maddenin katı halden sıvı hale geçişi sırasında,1. Sıcaklığı2. Bağ sağlamlığı3. Erime ısısıniceliklerinden hangileri değişmez? Aşağıdakilerden hangisi bağımsızlığımızı simgeleyen sembollerden değildir? El feneri, araba farı, aynalı teleskop gibi aletlerin yapımında kullanılan ayna çeşidi aşağıdakilerden hangisidir? Mondros Ateşkesinin bazı maddeler şunlardır;- Osmanlı ordusu terhis edilecek- Orduya ait silahlar, itilaf devletlerinin emrine verilecek- Haberleşme ve ulaşım araçları itilaf devletlerinin denetimine verilecek- İtilaf devletleri güvenliklerini tehdit edecek bir durumda herhangi bir stratejik noktayı işgal edebilecekAntlaşmanın bu maddelerine göre Osmanlı Devletinin içine düştüğü durumu, aşağıdakilerden hangisi daha iyi ifade eder? Bir cismin değişmeyen madde miktarına .......................... denirCümlede boş bırakılan yere aşağıda verilenlerden hangisi gelmelidir? Aşağıdaki toplama işlemlerinden hangisinin sonucu yanlıştır? 48 sayfalık bir hikaye günde 4 sayfa okuyarak kaç günde biter? Kişileri, devlete ve topluma karşı koruyan hak ve özgürlüklere, koruyucu haklar denir.Aşağıdakilerden hangisi koruyucu haklardandır? İslamiyeti benimseyen ilk Türk Devleti hangisidir? Bebeğin gelişim evreleri ile ilgili aşağıda verilen bilgilerden hangisi doğrudur? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir