S:1

Aşağıdakilerden hangisi Türk-İslam devletlerinde halkın yaşayış biçimlerinden biri değildir?

Aşağıdakilerden hangisi Türk-İslam devletlerinde halkın yaşayış biçimlerinden biri değildir? sorunun cevabı "Burjuvalar" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Gamze is disappointed - - - - her new job. Yesterday, something bad happened to me at school. My friends and I were in the school garden when I suddenly fell and hurt my knee. Upon seeing me lying on the ground, my friends came and helped me stand up. They immediately called the ambulance. At that moment, I really understood what friendship means. I felt very happy because my friends were all there to help me. When did his friends see and help him? İnsanın yaşamını sürdürebilmesi için gerekli olanlar ihtiyaçtır.Aşağıdakilerden hangisi temel ihtiyaçlarımızdan birisi değildir? Denizler, göller ve akarsular sürekli kirleniyor .................. halkımız çevre konusunda yeterince duyarlı hareket etmiyor.Bu cümlede boş bırakılan yere aşağıdaki sözcüklerden hangisi getirilemez? Aşağıdakilerden hangisi insanların haberleşmek için kullandıkları teknolojik araçlardan biri değildir? Aşağıdakilerden hangisi Kapıkulu Ocaklarının yaya birliklerinden değildir? Aşağıdakilerden hangisi vatanımız ve vatan anlayışımız için söylenemez? Aşağıdakilerden hangisinde kaza ihtimali en fazladır ? Cumhuriyet dönemine ait aşağıdaki yeniliklerden hangisinin tam bağımsızlığın sağlanmasında doğrudan etkili olduğu söylenebilir? Aşağıdakilerden hangisi, I. Dünya Savaşı'nın sonuçlarından biri değildir? 1 hafta 3 gün kaç saat eder? Lale Devri, aşağıdakilerden hangisi ile sona ermiştir? Gelir ve giderlerin dengelemek için yapılan planlamaya..................... denir. Noktalı yere gelmesi gereken uygun kelime aşağıdakilerden hangisidir? Kalem kutumdaki kalemlerin yarısı 7 tanedir. Kalemlerimden 1 tanesini arkadaşıma verdim. Kalemliğimde kaç kalemim kaldı? Aşağıdakilerden hangisi insanlardan kaynaklanan trafik kazalarının nedenlerinden değildir? Hemen hepsi sahnelenmiş yirmiyi aşkın oyunu ile Cumhuriyet Dönemi tiyatrosunun en verimli yazarlarından biri olan sanatçının Boş Beşik, Susuz Yaz, Ezik Otlar gibi önemli eserleri vardır.Yukarıda sözü edilen sanatçı kimdir? Aşağıdaki teknolojik ürün veya aletlerden hangisi elektirikle çalışmaz? Akşam saat 21.30da yatıp sabah saat 06.00da uyanan bir kişi ne kadar uyumuştur? Hakan suyla doldurduğu leğene su durgun hâlde iken baktığında görüntüsünü görmüştür. Daha sonra eli ile kabın kenarına hafifçe vurup suyu dalgalandırdığında bulanık bir görüntü oluşmuştur.Hakanın bulanık bir görüntü elde etmesi ışığın hangi özelliği ile açıklanır? - - - - people are there on the bus now? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir