S:1

İslam düşüncesinde yorumları birleştiren unsurlar arasında aşağıdakilerden hangisi sayılamaz?

İslam düşüncesinde yorumları birleştiren unsurlar arasında aşağıdakilerden hangisi sayılamaz? sorunun cevabı "Şefaat" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Aşağıdaki sözcüklerin hangisinde ünsüz yumuşaması olayı vardır? Doktorun belirlediği tedaviyi uygulamak, hastanın bakımını yapmakla görevli sağlık çalışanı aşağıdakilerden hangisidir? Buluşlara yol açan insanı araştırmaya iten duygu aşağıdakilerden hangisidir ? Aşağıdakilerden hangisi toplu taşıma araçlarında yapılan yanlış bir davranıştır? • Kaza sonrası meydana gelen maddi hasar miktarı ••İş gücü kaybının yanı sıra yaralıların tedavi süreçleri ve maliyeti Trafik kazalarıyla ilgili olarak verilenler, aşağıdakilerden hangisini olumsuz yönde etkiler? Cumhuriyetin ilanından sonra eğitim öğretim alanında yapılan ilk çalışma, aşağıdakilerden hangisidir? Son : What does a logger do?Father : A logger - - - -. "5" sayısını Romen rakamıyla yazılışı hangisidir? 1. Greenwich başlangıç meridyenidir.2. Başlangıç meridyeni dünyayı Kuzey ve Güney yarım küre diye ikiye ayırır.3. Paralel dairelerin çevre uzunlukları her yerde aynıdır.4. Meridyen yayları Ekvatoru dik olarak keserler.Yukarıda verilen bilgilerden hangisi doğru değildir? Aşağıdakilerden hangisi 4982 Sayılı Bilgi Edinme Kanununa göre yanlış bilgidir? Aşağıdakilerden hangisi verimliliğe etki eden genel etkenler içerisinde yer almaz? • Mantıkut Tayr• Kutadgu BiligAşağıdakilerden hangisi bu iki eserin ortak özellikleri arasında değildir? Ozan, Ali‘ den 2 karış uzundur. Ozan‘ ın boyu 14 karış olduğuna göre Ali‘ nin boyu kaç karıştır? Aslının yaşı Fatmanın yaşının 4 katından 2 fazladır. Aslı ile Fatmanın 5 yıl sonraki yaşları toplamı 42 olacağına göre Fatma doğduğunda Aslı kaç yaşındaydı? İbrahim kışa hazırlık için tenekesi 16 kg olan salçalardan 5 teneke aldı. Bunu 4 kilogramlık kavanozlara boşaltmıştır. Kaç kavanoz gerekir? Aşağıdaki cümlelerin hangisi sebep – sonuç cümlesi değildir? İskelet sistemi ile ilgili olarak;1-Vücuda desteklik sağlar.2-Kemik, kas ve eklemler bu sistemin yapılarıdır.3-Besinlerden enerji üretilmesine yardımcı olur.4-Organları darbelere ve dış etkilere karşı korur.Yukarıda verilen bilgilerden hangisi ya da hangileri iskelet sistemine ait özelliklerdir? Zekât ile ilgili olarak aşağıdakilerden hangisi yanlıştır? kapalı kelimesinin zıt anlamlısı hangisidir? 75, 84, 66 sayılarını büyükten küçüğe doğru sıralanışı hangisidir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir