Seçim Filtreleri
Okul Türü
İl Seçimi
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)

Sorubak TEOG Tercih Robotu bu siteyi eğitim, bireysel olarak bilgi edinme ve iletişim amacıyla geliştirmiştir. Siteyi dilediğiniz gibi gezebilirsiniz. Sitede yayınlanan bilgileri, ticari amaç taşımayan ve kişisel kullanımınız için, metinde yer alan kopyalama ve özgün fikir hakları ile ilgili metinleri saklı tutmak kaydı ile kopyalayabilirsiniz. Diğer taraftan, ES Eğitim Danışmanlığın yazılı izni olmaksızın, metinler, resimler, animasyonlar veya ses kayıtlarını içeren site bilgilerinin ticari olarak veya alenen dağıtılması, üzerinde değişiklik yapılması, yeniden kullanılması yasaklanmıştır. Siteye erişim ve kullanımı aşağıdaki şartlar altında (« Genel Şartlar ») ve tüm geçerli kanunlara tabidir. Siteye erişim ve site içinde gezinme, Genel Şartların tamamının ve kullanıcı ile ES Eğitim Danışmanlığı bağlayan her türlü maddelerinin kabulü anlamına gelir.

Genel Şartlar

Bu site içerisinde bulunan bilgilerin tamamı, aksi ifade edilmediği sürece telif hakları yasasıyla korunmaktadır ve site metninde sunulan özgün göstergeler veya Genel Şartlara uygun olarak ES Eğitim Danışmanlığın yazılı izni olmadan kullanılamaz. Sitede bulunan bilgilerin kullanımının, Sorubak TEOG Tercih Robotu'la ilişkisi olmayan üçüncü kişilerin haklarını ihlal etmeyeceği, Sorubak TEOG Tercih Robotu tarafından garanti edilmemektedir.

Sorubak TEOG Tercih Robotu site içerisinde sadece kesin ve güncellenmiş bilgileri tanıtmaya dikkat edecektir; ancak Sorubak TEOG Tercih Robotu, site içeriğini etkileyecek bazı hata ve siteden çıkartılmış bilgilerden sorumlu tutularak bu yöndeki hiçbir garantiyi kabul etmez.

E-posta yoluyla ve diğer yollarla, kullanıcının siteyle göndereceği, veri, yorum ve önerileri içeren her türlü bilgi ve mesaj gizli olarak değerlendirilmeyecek ve hiçbir mülkiyet hakkı ile korunmayacaktır. Aktarılan ve gönderilen her konu, Sorubak TEOG Tercih Robotu ve üyeleri tarafından, özellikle çoğaltma, açıklama, aktarma, yayınlama ve dağıtım da dahil olmak üzere her türlü amaç için kullanılabilir. Bununla birlikte, Sorubak TEOG Tercih Robotu, siteye kullanıcı tarafından gönderilen mesajlarda geçen her türlü fikir, düşünce, metot veya teknikle birlikte, ilgili bilginin geliştirmede, üretimde ve ürünlerin pazarlanmasında özgürce kullanma hakkına sahiptir.

Site içerisinde kullanılan kişi ve mekan resimleri ya Sorubak TEOG Tercih Robotu'a aittir ya da izin alınarak kullanılmıştır. Bu resimlerin, site metninde veya Genel Şartlarında ifade edildiği şekillerin dışında kullanıcı tarafından veya üçüncü şahıslar tarafından başka amaçlar için kullanımı yasaklanmıştır. Bu resimlerin her türlü izinsiz kullanımı; telif hakları, ticari markalar, özel hayatın korunması, reklamcılık ve iletişim yasalarındaki geçerli yönetmeliklerin ve yasaların ihlaline yol açabilir. Bu site içerisinde kullanılan ticari markalar, logolar ve ayırt edici ifadeler (grup, "Markalar"), Sorubak TEOG Tercih Robotu ve diğer şahıslara ait tescilli veya tescilsiz markalardır.

Bu site içerisinde bahsi geçen hiçbir şey, hangi şekilde olursa olsun, tarafların yazılı izni olmadan marka veya markaların, ister bir lisans, ister herhangi bir hak ile kullanımı, üçüncü şahısları yetkilendirme olarak yorumlanacaktır. Markaların veya site içerisinde verilen bilgilerin Genel Şartların aksine her türlü izinsiz kullanımı tamamıyla yasaklanmıştır. Sorubak TEOG Tercih Robotu, hukuk yolu dahil idaresindeki bütün yasal yöntemleri kullanarak mülkiyet haklarına uyacağını beyan eder.

Sorubak TEOG Tercih Robotu bu siteye bağlı diğer sitelerin tamamını kontrol etmemiştir ve içeriklerinden sorumlu tutulamaz. Kullanıcının bu site üzerinden dış sayfalara veya diğer bütün sitelere erişimi sadece kendi sorumluluğundadır.

Sorubak TEOG Tercih Robotu mevcut Genel Şartları her zaman değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar. Bu değişiklik ve güncellemelere, mevcut Genel Şartların kontrol edilmesi için düzenli olarak başvurulacağı için kullanıcı, uyum göstereceği bu değişiklik ve güncellemeleri kabul edecektir.

)