Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi/Yerel
Adres
MEB logo Nevşehir / Merkez
Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi/Yerel
Kontenjan Sayısı 30
Taban Puanı 288.5824
Yüzdelik Dilimi Güncelleniyor...
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Nevşehir ili Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı 288.5824 -
2017 Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı 68.0562 -
2016 Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
117.1561 96.6300

Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Nevşehir Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yorumları, Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nerede?, Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi formaları, Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adresi, Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi başarıları, Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Nevşehir, Merkez Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

google+ google+ google+