Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Giresun / Piraziz
Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar
Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sağlık Hizmetleri Alanında eğitim vermektedir.

Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Giresun ili Piraziz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı 373.8916 -
2016 Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
341.9224 36.0400

Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Giresun Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yorumları, Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nerede?, Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi formaları, Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adresi, Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi başarıları, Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Giresun, Piraziz Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

google+ google+ google+