Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Giresun / Merkez
Giresun Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar
Giresun Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sağlık Hizmetleri Alanında eğitim vermektedir.

Giresun Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Giresun ili Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Giresun Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Giresun Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Giresun Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Giresun Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Giresun Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Giresun Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Giresun Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı 394.6429 -
2016 Giresun Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
366.7977 29.0300

Giresun Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Giresun Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Giresun Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Giresun Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Giresun Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Giresun Giresun Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Giresun Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Giresun Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Giresun Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Giresun Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Giresun Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yorumları, Giresun Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Giresun Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nerede?, Giresun Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Giresun Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi formaları, Giresun Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adresi, Giresun Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi başarıları, Giresun Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Giresun, Merkez Giresun Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

google+ google+ google+