Düzce İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Düzce / Merkez

Düzce İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
 • Düzce İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  Ekle
 • 7
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
İli Düzce
İlçesi Merkez
OBP Puanı (*) 87.4816
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku OBP Hesapla
Bu Lise Sağlık Hizmetleri Alanında eğitim vermektedir.

Düzce İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Düzce ili Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Düzce İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

(*) Düzce İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne 2021 yerleştirme sonuçlarına göre kayıt alanında sınavsız olarak yerleşen en küçük okul başarı puanı "87.4816". Düzce İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz.

Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir.
Yerel Yerleştirmede tercihlerinden ilk 3 (üç) okulu Kayıt Alanından seçmek kaydıyla öğrenciler en fazla 5 (beş) okul tercihinde bulunabilirler. Yapılan tercihlerde; aynı okul türünden (Anadolu Lisesi, Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi) en fazla 3 (üç) okul seçilebilir.
Ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara yerel yerleştirme işlemleri sırasıyla
 • Kayıt alanı,,
 • Okul Başarı Puanı (OBP) üstünlüğü
 • 8’inci sınıfta özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır.
Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanı (YBP) üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.
Düzce İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi sınavsız yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapmaktadır.

Düzce İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz.

Sizde yorum alanımızda Düzce İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanımızda paylaşabilirsiniz.

Düzce İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarılarını, fiziki olanaklarını, OBP okul başarı puanı, öğretmen başarı durumunu, kıyafeti hakkında bilgiler paylaşarak bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Düzce İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kaç ortalama ile öğrenci alıyor? Kaç puanla öğrenci alıyor? Bu okulda öğrenim gören öğrenciler aşağıdaki yorum alanımızda paylaşarak Düzce İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni tercih etmeyi düşünen öğrencilere yardımcı olabilirler.

Düzce İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Düzce İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Düzce İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili 7 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında gerçek bilgiler paylaşın.
[Damla]

benim 6,7 ve 8.sınıf ortalamam 80 bu lise kaç puanla alıyo

2021-07-05 15:26
 
0
 
0
[Efe Yusuf Akın]

Bu okula gitmeyi çok istiyorum 6.sinif 78 puan 7.sinif 70 8.sinif 91 puan devamsızligim Yok kaç puan gerekiyor bu okul için

2021-06-06 22:27
 
0
 
0
[Secde Nur Boz]

Bu okulun obp´si nedir acaba ben 82 obp ile bu okula gelebilir miyim ?

2021-06-01 00:31
 
0
 
0
[......]

OBP neden yazmıyo?

2021-05-19 19:38
 
0
 
0
[Irmak]

Merhaba ben cumayerin den gelmek istesem okula kayıt ola biliyor muyum yoksa ikamet kaha göremi alıyor sunuz.

2021-01-27 20:13
 
0
 
0
[Dilek]

Açıktan okuyabiliyormuyuz

2019-07-22 18:53
 
0
 
0
[Yiğit ]

Mereba sinavsiz giriş yaparken sınava yinede girsek yine kayıt olabilirmiyiz ibni sina ya

2018-09-10 10:08
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 4

Düzce Arsal Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 3

Farabi Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 3

Cumhuriyet Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 7

Düzce İbn-I Sina Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 5

Atatürk Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 6

Düzce 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Düzce İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz