Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi/Yerel
Adres
MEB logo Ordu / Fatsa
Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi/Yerel
Tercih Kodu 25383
Kontenjan Sayısı 30
Taban Puanı 220.1702
Yüzdelik Dilimi 53.85
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ordu ili Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

    Alanlarimiz

  • Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı
SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı 220.1702 53.8500
2017 Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı 146.5921 -
2016 Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
137.6422 95.9600

Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Ordu Benzer Okullar

Yerlestirme

Taban
Puanı

Yüzdelik
Dilimi

Altınordu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Merkezi/Yerel 253.2677 37.84
Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Merkezi/Yerel 220.1702 53.85
Mehmet Necati Vidinli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Merkezi/Yerel 213.8131 57.22
Altınordu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Merkezi/Yerel 265.0820 32.90

Önemli: Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yorumları, Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nerede?, Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi formaları, Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adresi, Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi başarıları

google+ google+ google+