Şehit Ömer Dikmen Çok Programlı Anadolu Lisesi

Antalya / Kepez

Şehit Ömer Dikmen Çok Programlı Anadolu Lisesi
 • Şehit Ömer Dikmen Çok Programlı Anadolu Lisesi
  Ekle
 • 8
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
İli Antalya
İlçesi Kepez
OBP Puanı (*) 52.1890
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku OBP Hesapla

Şehit Ömer Dikmen Çok Programlı Anadolu Lisesi Antalya ili Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Şehit Ömer Dikmen Çok Programlı Anadolu Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

(*) Şehit Ömer Dikmen Çok Programlı Anadolu Lisesi'ne 2021 yerleştirme sonuçlarına göre kayıt alanında sınavsız olarak yerleşen en küçük okul başarı puanı "52.1890". Şehit Ömer Dikmen Çok Programlı Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz.

Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir.
Yerel Yerleştirmede tercihlerinden ilk 3 (üç) okulu Kayıt Alanından seçmek kaydıyla öğrenciler en fazla 5 (beş) okul tercihinde bulunabilirler. Yapılan tercihlerde; aynı okul türünden (Anadolu Lisesi, Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi) en fazla 3 (üç) okul seçilebilir.
Ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara yerel yerleştirme işlemleri sırasıyla
 • Kayıt alanı,,
 • Okul Başarı Puanı (OBP) üstünlüğü
 • 8’inci sınıfta özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır.
Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanı (YBP) üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.
Şehit Ömer Dikmen Çok Programlı Anadolu Lisesi sınavsız yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapmaktadır.

Şehit Ömer Dikmen Çok Programlı Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz.

Sizde yorum alanımızda Şehit Ömer Dikmen Çok Programlı Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanımızda paylaşabilirsiniz.

Şehit Ömer Dikmen Çok Programlı Anadolu Lisesi'nin başarılarını, fiziki olanaklarını, OBP okul başarı puanı, öğretmen başarı durumunu, kıyafeti hakkında bilgiler paylaşarak bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Şehit Ömer Dikmen Çok Programlı Anadolu Lisesi kaç ortalama ile öğrenci alıyor? Kaç puanla öğrenci alıyor? Bu okulda öğrenim gören öğrenciler aşağıdaki yorum alanımızda paylaşarak Şehit Ömer Dikmen Çok Programlı Anadolu Lisesi'ni tercih etmeyi düşünen öğrencilere yardımcı olabilirler.

Şehit Ömer Dikmen Çok Programlı Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Şehit Ömer Dikmen Çok Programlı Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Şehit Ömer Dikmen Çok Programlı Anadolu Lisesi ile ilgili 8 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında gerçek bilgiler paylaşın.
[11/B anadolu]

Çok keko var metin çivilerden farkı yok
sayısal sınıfı uslu güzel

2021-10-10 12:43
 
0
 
0
[Lgs 2021]

Okul sınavsız öğrenci alıyor yerel yerleştirme ile obp puanı önemli bu yıl açıklanmıştır

2021-07-01 14:32
 
0
 
0
[Bilgilendirme🌞]

Okulun öğretmenleri çok iyi Anadolu lisesi bölümü öğrencileri mesleki eğitim gören öğrencilere göre daha başarılı ama bi takım yaramaz öğrencilerde var mesleki alanda şu bölümler var bilişim teknolojileri, muhasebe ve finansman, pazarlama ve perakende, okulun kütüphanesi mükemmel okulun sitesinden baka bilirsiniz her yıl bilim fuarı yapılıyor okulun spor salonu mevcuttur okulun kolidorlari tablolarla kaplı ve çok iyi bir resim öğretmenimiz var yönetim ve öğretmenler çok iyi yinede siz bir düşünün ve iyi araştırın mutlaka iletişime geçin taktir sizin

2021-07-01 14:27
 
0
 
0
[11/A ]

Bazı öğrencileri çok kötü ve yaramaz

2021-04-08 21:16
 
0
 
0
[Sınavsız]

Okul sınavsız öğrenci alıyor Berki ileride sınavla alır

2021-03-29 16:43
 
0
 
0
[Antalya ]

Sınıflar biraz bakimsiz bazı öğrencileri çok kötü ama hocaları çok başarılı ve duyarlı

2021-03-28 16:26
 
0
 
0
[Anadolu lisesi]

Meslek lisesi alanları uygulama hocaları başarılı Anadolu lisesi öğrencileri için 9.10 ,cu sınıfta üniversite sınavı tyt örnek soruları çözülüyor ve Anadolu 11 . sınıftan itibaren tam bir hazırlık başlıyor

2021-03-25 22:04
 
0
 
0
[10/Bal]

Fiziki durumu iyi Öğretmenleri çok başarılı ve duyarlı başarıda yükselecek bir kurum

2021-02-26 00:16
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 26

Hacı Malike Mehmet Bileydi Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 16

Iraz-Düriye Duran Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 3

Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 8

Aldemir- Atilla Konuk Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 28

Muratpaşa Türk Telekom Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 14

Nevzat Saygan-Levent Saygan Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Şehit Ömer Dikmen Çok Programlı Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz