Mustafa Şeker Anadolu Lisesi

Bilecik / Bozüyük

Mustafa Şeker Anadolu Lisesi
 • Ekle
  Ekle
 • 0
  Yorum
Yerleştirme Şekli Sınavsız
OBP Puanı (*) 92.4370
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Kız/Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu?
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku OBP Hesapla

Mustafa Şeker Anadolu Lisesi Bilecik ili Bozüyük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Mustafa Şeker Anadolu Lisesi 2023-2024 eğitim öğretim yılı için 2023 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

(*) Mustafa Şeker Anadolu Lisesi'ne 2022 yerleştirme sonuçlarına göre kayıt alanında sınavsız olarak yerleşen en küçük okul başarı puanı "92.4370".

Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir.
Yerel Yerleştirmede tercihlerinden ilk 3 (üç) okulu Kayıt Alanından seçmek kaydıyla öğrenciler en fazla 5 (beş) okul tercihinde bulunabilirler. Yapılan tercihlerde; aynı okul türünden (Anadolu Lisesi, Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi) en fazla 3 (üç) okul seçilebilir.
Ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara yerel yerleştirme işlemleri sırasıyla
 • Kayıt alanı,,
 • Okul Başarı Puanı (OBP) üstünlüğü
 • 8’inci sınıfta özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır.
Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanı (YBP) üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.
Öğrenciler, ikamet adresine göre bulunduğu Kayıt Alanından okul tercih etmeleri durumunda, aynı okulu tercih eden Komşu Kayıt Alanındaki öğrencilerden öncelikli yerleştirilecektir. Komşu Kayıt Alanındaki öğrenciler de Diğer Kayıt Alanındaki öğrencilerden öncelikli yerleştirilecektir.
Yerleştirme işlemleri sonucunda öğrencilerin okullara kayıtları sistem tarafından otomatik olarak yapılacaktır.
2022
92.4370
2021
92.3670
2020
0.0000
Mustafa Şeker Anadolu Lisesi sınavsız yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapmaktadır.

Mustafa Şeker Anadolu Lisesi OBP puanı ile yani sınavsız olarak öğrenci almaktadır. Mustafa Şeker Anadolu Lisesi kayıt alanı ve kontenjan bilgisini öğrenmek için buraya tıklayınız.

Okulumuz; Bozüyük Anadolu Lisesi ismiyle; Ortaöğretim Genel Müdürlüğü'nün 28.08.1992 tarih ve 92-16441 sayılı onayları ile 1992-1993 Eğitim Öğretim Yılı'ndan itibaren 2 şube ve 72 öğrenci olarak Seramik Meslek Lisesi'nde eğitim öğretime başlamıştır. İki ay sonra da Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu'nun eğitim gördüğü binanın ikinci katına taşınmıştır.

İki yıl bu binada -Bozüyük Anadolu Lisesi ismi ile eğitime devam eden okulumuz; İlçemiz esnaflarından Mustafa Şeker tarafından Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu'nun bahçesine yaptırılan iki katlı ve 9 derslikli yeni binaya 15.09.1994 tarihinde taşınmış ve bu nedenle de Mustafa Şeker Anadolu Lisesi ismini almıştır.

Okul Tanıtım Videosunu İzleyin

Mustafa Şeker Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Mustafa Şeker Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Okulun Görselleri
Mustafa Şeker Anadolu Lisesi
Mustafa Şeker Anadolu Lisesi
 • Bilecik
  İl
 • Bozüyük
  İlçe
Mustafa Şeker Anadolu Lisesi
Mustafa Şeker Anadolu Lisesi
 • Bilecik
  İl
 • Bozüyük
  İlçe
Mustafa Şeker Anadolu Lisesi
Mustafa Şeker Anadolu Lisesi
 • Bilecik
  İl
 • Bozüyük
  İlçe

Adres: 4 Eylül Mahallesi 901. Sokak No 2/D Bozüyük / Bilecik

Tel: 02283146825

Fax: 02283146882

web: http://bozuyukmesale.meb.k12.tr

 • Bu okulda okuyor veya mezun musunuz?
 • Bu okulun velisi misiniz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?
İlk yorumu siz yapın !
BENZER OKULLAR
Yorum 0

Hilmi Duralioğlu Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 1

Şehit Kemal Ay Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 0

Mustafa Şeker Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 0

Osmaneli 75.yıl Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 1

Bozüyük Borsa İstanbul Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Eğitimin İçinden...
Sorular Cevaplar
Mustafa Şeker Anadolu Lisesi kaç puan 2023 92.4370
Mustafa Şeker Anadolu Lisesi özel mi? Hayır. Bu lise devlet okuludur.
Mustafa Şeker Anadolu Lisesi sınavla mı öğrenci alıyor? Hayır. Sınavsız OBP puanı ile öğrenci almaktadır.
Mustafa Şeker Anadolu Lisesi Yatılı mı? Kız ve Erkek Pansiyonu Var.
Mustafa Şeker Anadolu Lisesi'nde hazırlık var mı? Hayır. Eğitim süresi 4 yıldır.
Mustafa Şeker Anadolu Lisesi yabancı dili hangisi? İngilizce
 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Mustafa Şeker Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Mustafa Şeker Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (http://bozuyukmesale.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Mustafa Şeker Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Mustafa Şeker Anadolu Lisesi yorumları okuyabilir, Mustafa Şeker Anadolu Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Mustafa Şeker Anadolu Lisesi taban puanı 2023

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız