Bozüyük Borsa İstanbul Anadolu Lisesi

Bilecik / Bozüyük

Hesapla
Bozüyük Borsa İstanbul Anadolu Lisesi
Ekle
Ekle
1
Yorum

Beğen

Yerleştirme Şekli Sınavsız
OBP Puanı (*) 85.5431
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu?
Proje Okulu mu? Hayır
Yorum Ekle/Oku OBP Hesapla

Bozüyük Borsa İstanbul Anadolu Lisesi Bilecik ili Bozüyük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Bozüyük Borsa İstanbul Anadolu Lisesi 2024-2025 eğitim öğretim yılı için 2024 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

(*) Bozüyük Borsa İstanbul Anadolu Lisesi'ne 2023 yerleştirme sonuçlarına göre sınavsız olarak yerleşen öğrenciye ait en küçük okul başarı puanı "85.5431".

Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir.
Yerel Yerleştirmede tercihlerinden ilk 3 (üç) okulu Kayıt Alanından seçmek kaydıyla öğrenciler en fazla 5 (beş) okul tercihinde bulunabilirler. Yapılan tercihlerde; aynı okul türünden (Anadolu Lisesi, Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi) en fazla 3 (üç) okul seçilebilir.
Ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara yerel yerleştirme işlemleri sırasıyla
  • Kayıt alanı,,
  • Okul Başarı Puanı (OBP) üstünlüğü
  • 8’inci sınıfta özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır.
Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanı (YBP) üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.
Öğrenciler, ikamet adresine göre bulunduğu Kayıt Alanından okul tercih etmeleri durumunda, aynı okulu tercih eden Komşu Kayıt Alanındaki öğrencilerden öncelikli yerleştirilecektir. Komşu Kayıt Alanındaki öğrenciler de Diğer Kayıt Alanındaki öğrencilerden öncelikli yerleştirilecektir.
Yerleştirme işlemleri sonucunda öğrencilerin okullara kayıtları sistem tarafından otomatik olarak yapılacaktır.
2023
85.5431
2022
85.2283
2021
86.4068
2020
0.0000
Bozüyük Borsa İstanbul Anadolu Lisesi sınavsız yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapmaktadır.

Bozüyük Borsa İstanbul Anadolu Lisesi OBP puanı ile yani sınavsız olarak öğrenci almaktadır. Bozüyük Borsa İstanbul Anadolu Lisesi kayıt alanı ve kontenjan bilgisini öğrenmek için buraya tıklayınız.

2006-2007 Eğitim-Öğretim Yılında 60 öğrenci alarak Bozüyük´te ikinci Anadolu Lisesi olarak açılan okulumuz ilk mezunlarını 2010 Yılında vermiştir. Bozüyük Ticaret Meslek Lisesi´nin binasında eğitime başlayan ve 4 yıl Eğitim-Öğretimi Ticaret Meslek Lisesi ile aynı çatı altında sürdüren okulumuz yeni binasına 6 Temmuz 2010 tarihinde taşınmıştır.

2010-2011 Eğitim-Öğretim Yılına yeni binasında başlamıştır. Yapımına Kasım 2009´da başlanan ve Yeşilkent Mahallesine inşa edilen yeni binamız İMKB´nin desteğiyle çok kısa bir sürede tamamlanmış ve teslim edilmiştir. 24 Derslikli olarak yapılan yeni binamız laboratuvarlar, müzik-resim-spor gibi özel amaçlı derslikler, özürlü asansörü gibi özel okulları aratmayacak birçok imkanla donatılmıştır. Okulumuzun öğrenci ve öğretmenlerimize, velilerimize , Bozüyük´e ve ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz.

Bozüyük İMKB Anadolu Lisesi Bozüyük İMKB Anadolu Lisesi Bozüyük İMKB Anadolu Lisesi

Bozüyük Borsa İstanbul Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Bozüyük Borsa İstanbul Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Adres: Yediler Mahallesi, Yeşilkent Yolu, 11300 Bozüyük/Bilecik, Türkiye

Tel: 02283149080

Fax:

web: http://bozuyukimkb.meb.k12.tr

  • Bu okulda okuyor veya mezun musunuz?
  • Bu okulun velisi misiniz?
  • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?
Bozüyük Borsa İstanbul Anadolu Lisesi ile ilgili 1 yorum yapıldı. Bir yorum ekleyerek bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

okul nası

2022-07-27 21:05:18
BENZER OKULLAR
Yorum 1

Şehit Kemal Ay Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 0

Söğüt Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 1

Bozüyük Borsa İstanbul Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 0

Mustafa Şeker Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 0

Hilmi Duralioğlu Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Eğitimin İçinden...
Bozüyük Borsa İstanbul Anadolu Lisesi kaç puan 2024 85.5431
Bozüyük Borsa İstanbul Anadolu Lisesi özel mi? Hayır. Bu lise devlet okuludur.
Bozüyük Borsa İstanbul Anadolu Lisesi sınavla mı öğrenci alıyor? Hayır. Sınavsız OBP puanı ile öğrenci almaktadır.
Bozüyük Borsa İstanbul Anadolu Lisesi Yatılı mı? Pansiyonu yok.
Bozüyük Borsa İstanbul Anadolu Lisesi'nde hazırlık var mı? Hayır. Eğitim süresi 4 yıldır.
Bozüyük Borsa İstanbul Anadolu Lisesi yabancı dili hangisi? İngilizce
  • Bu okulda mı okuyorsunuz?
  • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
  • Bu okulun velisi misinz?
  • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Bozüyük Borsa İstanbul Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Bozüyük Borsa İstanbul Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (http://bozuyukimkb.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Bozüyük Borsa İstanbul Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Bozüyük Borsa İstanbul Anadolu Lisesi yorumları okuyabilir, Bozüyük Borsa İstanbul Anadolu Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bozüyük Borsa İstanbul Anadolu Lisesi taban puanı 2024

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız