Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
05057951785
04323519274
Adres Kışla Mahallesi, 65400 Erciş/Van, Türkiye
MEB logo Van / Erciş
Erciş Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

http://ercislokmanhekimmtal.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Kız
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar
Erciş Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sağlık Hizmetleri Alanında eğitim vermektedir.

Erciş Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Van ili Erciş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Erciş Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Erciş Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Erciş Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Erciş Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Erciş Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Erciş Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Erciş Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı 397.6651 -
2016 Erciş Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
376.9764 26.2900

Vizyon Çağının gerektirdiği tüm bilgileri kullanabilen, toplumun ve bireyin sağlığına önem veren sosyal kültürel yönden ihtiyaçlarını karşılayan, hizmet verdiği kişilerin memnuniyetini sağlayan lider bir eğitim kurumu olmak.

Alanları:
 • Anestezi Teknisyenliği
 • Hemşirelik Alanı
 • Acil Tıp Teknisyenliği
Misyon Öğrencilerimize çağdaş bir eğitim vermek için varız. Eğitimi okul öncesinden başlayarak vermek için varız. Türk toplumunun değerlerini, ahlakını önemseyen insanlar yetiştirmek için varız. Çevremize de eğitim vermek için varız. Severek gelebilecek bir iş ve okul ortamı hazırlamak için varız. Geleceğimize en kaliteli insanı ve sağlıkçısı yetiştirmek için varız.
 • Öğretmen :14
 • Öğrenci :275
 • Derslik :24
 • BT Sınıfı :1
 • Misafirhane :1
 • Kütüphane :1
 • Fen Labaratuarı :2
 • Konferans Salonu :1
 • Atölye-İşlik :2
 • Spor Salonu :1
 • Öğretim Şekli :Uygulamalı, Karma
 • Yemekhane :1
 • Saatler 07:30 - 16:30

Erciş Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Erciş Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Erciş Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Erciş Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Erciş Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 05057951785
Okulun Faxı: 04323519274
Okulun Adresi: Kışla Mahallesi, 65400 Erciş/Van, Türkiye

Bu okula 5 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Van Erciş Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Erciş Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Erciş Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Erciş Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Erciş Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Erciş Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yorumları, Erciş Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Erciş Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nerede?, Erciş Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Erciş Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi formaları, Erciş Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adresi, Erciş Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi başarıları, Erciş Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Van, Erciş Erciş Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

google+ google+ google+