Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi/Yerel
Adres
MEB logo Yalova / Merkez
Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi/Yerel
Kontenjan Sayısı 30
Taban Puanı 239.0717
Yüzdelik Dilimi Güncelleniyor...
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yalova ili Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı 239.0717 -
2017 Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı 33.6520 -
2016 Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
134.0482 96.1000

Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Yalova Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yorumları, Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nerede?, Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi formaları, Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adresi, Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi başarıları, Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yalova, Merkez Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

google+ google+ google+