Kozaklı Şehit Hakan Demirci Anadolu İmam Hatip Lises

Nevşehir / Kozaklı

Kozaklı Şehit Hakan Demirci Anadolu İmam Hatip Lises
Ekle
Ekle
0
Yorum

Beğen

Yerleştirme Şekli Sınavsız
OBP Puanı (*) 52.6638
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu?
Proje Okulu mu? Hayır
Yorum Ekle/Oku OBP Hesapla

Kozaklı Şehit Hakan Demirci Anadolu İmam Hatip Lises Nevşehir ili Kozaklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Kozaklı Şehit Hakan Demirci Anadolu İmam Hatip Lises 2024-2025 eğitim öğretim yılı için 2024 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

(*) Kozaklı Şehit Hakan Demirci Anadolu İmam Hatip Lises'ne 2023 yerleştirme sonuçlarına göre sınavsız olarak yerleşen öğrenciye ait en küçük okul başarı puanı "52.6638".

Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir.
Yerel Yerleştirmede tercihlerinden ilk 3 (üç) okulu Kayıt Alanından seçmek kaydıyla öğrenciler en fazla 5 (beş) okul tercihinde bulunabilirler. Yapılan tercihlerde; aynı okul türünden (Anadolu Lisesi, Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi) en fazla 3 (üç) okul seçilebilir.
Ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara yerel yerleştirme işlemleri sırasıyla
  • Kayıt alanı,,
  • Okul Başarı Puanı (OBP) üstünlüğü
  • 8’inci sınıfta özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır.
Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanı (YBP) üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.
Öğrenciler, ikamet adresine göre bulunduğu Kayıt Alanından okul tercih etmeleri durumunda, aynı okulu tercih eden Komşu Kayıt Alanındaki öğrencilerden öncelikli yerleştirilecektir. Komşu Kayıt Alanındaki öğrenciler de Diğer Kayıt Alanındaki öğrencilerden öncelikli yerleştirilecektir.
Yerleştirme işlemleri sonucunda öğrencilerin okullara kayıtları sistem tarafından otomatik olarak yapılacaktır.
2023
52.6638
2022
55.4461
2021
53.1029
2020
0.0000
Kozaklı Şehit Hakan Demirci Anadolu İmam Hatip Lises sınavsız yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapmaktadır.

Kozaklı Şehit Hakan Demirci Anadolu İmam Hatip Lises OBP puanı ile yani sınavsız olarak öğrenci almaktadır. Kozaklı Şehit Hakan Demirci Anadolu İmam Hatip Lises kayıt alanı ve kontenjan bilgisini öğrenmek için buraya tıklayınız.

Kozaklı Şehit Hakan Demirci Anadolu İmam Hatip Lises ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz.

Sizde yorum alanımızda Kozaklı Şehit Hakan Demirci Anadolu İmam Hatip Lises hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanımızda paylaşabilirsiniz.

Kozaklı Şehit Hakan Demirci Anadolu İmam Hatip Lises'nin başarılarını, fiziki olanaklarını, OBP okul başarı puanı, öğretmen başarı durumunu, kıyafeti hakkında bilgiler paylaşarak bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Kozaklı Şehit Hakan Demirci Anadolu İmam Hatip Lises kaç ortalama ile öğrenci alıyor? Kaç puanla öğrenci alıyor? Bu okulda öğrenim gören öğrenciler aşağıdaki yorum alanımızda paylaşarak Kozaklı Şehit Hakan Demirci Anadolu İmam Hatip Lises'ni tercih etmeyi düşünen öğrencilere yardımcı olabilirler.

Kozaklı Şehit Hakan Demirci Anadolu İmam Hatip Lises'ne nakil almayı planlıyorsanız Kozaklı Şehit Hakan Demirci Anadolu İmam Hatip Lises 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

  • Bu okulda okuyor veya mezun musunuz?
  • Bu okulun velisi misiniz?
  • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?
İlk yorumu siz yapın !
BENZER OKULLAR
Yorum 0

Avanos Anadolu İmam Hatip Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 0

15 Temmuz Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 2

Acıgöl Anadolu İmam Hatip Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 0

Kozaklı Şehit Hakan Demirci Anadolu İmam Hatip Lises Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 0

Derinkuyu Zeliha Ekmekci Anadolu İmam Hatip Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Eğitimin İçinden...
Kozaklı Şehit Hakan Demirci Anadolu İmam Hatip Lises kaç puan 2024 52.6638
Kozaklı Şehit Hakan Demirci Anadolu İmam Hatip Lises özel mi? Hayır. Bu lise devlet okuludur.
Kozaklı Şehit Hakan Demirci Anadolu İmam Hatip Lises sınavla mı öğrenci alıyor? Hayır. Sınavsız OBP puanı ile öğrenci almaktadır.
Kozaklı Şehit Hakan Demirci Anadolu İmam Hatip Lises Yatılı mı? Sadece Erkek Pansiyonu Var
Kozaklı Şehit Hakan Demirci Anadolu İmam Hatip Lises'nde hazırlık var mı? Hayır. Eğitim süresi 4 yıldır.
Kozaklı Şehit Hakan Demirci Anadolu İmam Hatip Lises yabancı dili hangisi? İngilizce
  • Bu okulda mı okuyorsunuz?
  • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
  • Bu okulun velisi misinz?
  • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Kozaklı Şehit Hakan Demirci Anadolu İmam Hatip Lises ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz