Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
0258 377 77 91
0258 377 77 92
Adres Mehmet Akif Ersoy Mah. 51. sokak 17/A MERKEZEFENDİ
MEB logo Denizli / Merkezefendi
Barbaros Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

http://barbaroskizaihl.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız
Pansiyon Kız
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Barbaros Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Denizli ili Merkezefendi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Barbaros Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Barbaros Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Barbaros Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Barbaros Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Barbaros Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Barbaros Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı - -
2017 Barbaros Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı 259.5778 -
2016 Barbaros Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı
225.6920 75.0900

Okulumuz 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılında, 15 Eylül 2014 tarihinde, 340 kız öğrenci ve 10 şube ile Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 51.Sokak 17/A adresinde binada Eğitim Öğretime başlamıştır.

2014-2015 Eğitim Öğretim yılında Barbaros Kız Anadolu İmam Hatip Lşisesi adı altında 340 kontenjanla öğretime başlayan okulumuz 2015-2016 Eğitim Öğretim yılında 9 ve 10. sınıflarda 502 öğrenci ve bünyemizda açılan Kız İmam Hatip Ortaokulu 5.sınıfında bulunan 100 öğrencimiz ile eğitim öğretimimize devam etmektedir.

VİZYON Dinin gönderiliş amacına uygun asli temsilcilerini yetiştiren örnek bir kurum olmaktır.

MİSYON Milli ve manevi değerleri özümsemiş, İnsana, ahlaka ve kültürel mirasa saygılı, Yaratılanı yaratandan ötürü sevebilen, Tabiatı tahrip değil, imar eden, Sorun değil Çözüm olan, Bilim ve teknolojinin takipçisi olan, Sürekli gelişen, yenilikçi, yaratıcı bireyler yetiştirmek için varız.
 • Öğretmen Sayısı : 52
 • Öğrenci Sayısı : 609
 • Öğretim Şekli : TAM GÜN
 • Ders Başlama ve Bitiş Saati : 08.00- 15.20
 • Derslik Sayısı : 36
 • Fen Laboratuarı Sayısı : 1
 • Konferans Salonu : 1
 • Yemekhane : 1
 • Kütüphane : 1
 • Isınma Şekli : DOĞALGAZ
 • İl ve İlçe Merkezine Uzaklık : 5 KM.
 • Ulaşım : Okulumuza şehir içi ve şehir dışı ulaşım imkanları oldukça fazladır.Yeni Garaj yakınlarından geçen Adliye-Tedaş-Göveçlik-1200 Evler-Yeni Mahalle-BBarbaros istikametindeki tüm şehir içi dolmuşları uluşım imkanı sağlar.
Okul Fotoğrafları

Barbaros Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Barbaros Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Barbaros Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Barbaros Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarılarını, Barbaros Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 0258 377 77 91
Okulun Faxı: 0258 377 77 92
Okulun Adresi: Mehmet Akif Ersoy Mah. 51. sokak 17/A MERKEZEFENDİ

Bu okula 1 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Denizli Barbaros Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Barbaros Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Barbaros Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Barbaros Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı 2019 , Barbaros Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi yüzdelik dilimi, Barbaros Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi yorumları, Barbaros Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Barbaros Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede?, Barbaros Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi üniversite başarısı, Barbaros Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi formaları, Barbaros Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi adresi, Barbaros Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi başarıları, Barbaros Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Denizli, Merkezefendi Barbaros Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

google+ google+ google+