Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi Sınav
0362 647 4478
0362 647 4497
Adres HIDIRLIK MAHALLESİ 1712. SOKAK NO1
MEB logo Samsun / Vezirköprü
Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi

http://vezirkoprufenlisesi.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Kontenjan Sayısı 120
Taban Puanı 328.9462
Yüzdelik Dilimi Güncelleniyor...
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Kız/Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi Samsun ili Vezirköprü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi Taban Puanı 328.9462 -
2017 Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi Taban Puanı 459.3746 13.2800
2016 Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi Taban Puanı
445.1610 9.7000

Hatice Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi 2011-2012 eğitim öğretim yılında kurulmuştur. 2011-2012 eğitim öğretim yılında okul binasının tamamlanmamış olması sebebiyle 52 öğrencisiyle Vezirköprü Anadolu Öğretmen Lisesi bünyesinde eğitim öğretime başlamıştır. 2012-2013 eğitim öğretim yılında 6 şubesiyle birlikte Gazi YBO bünyesinde eğitim öğretimini sürdürmüştür.                  

 • Öğretmen :24
 • Rehber Öğretmen :1
 • Öğrenci :446
 • Derslik :16
 • Misafirhane :1
 • Kütüphane :1
 • Fen Labaratuarı :2
 • Konferans Salonu :1
 • Atölye-İşlik :1
 • Spor Salonu :1
 • Öğretim Şekli :Normal
 • Yemekhane :1
 • Kantin :1
 • Revir:1
 • Bahçe :1
 • Saatler 08.00-15.40
 • Isınma Kalorifer
 • Bağlantı ADSL (16 Mbit ve üzeri)
 • Yabancı Dil İngilizce-Almanca
 • Pansiyon Bilgileri 192 Kapasiteli Kız Öğrenci - 192 Kapasiteli Erkek Öğrenci Pansiyonu Ulaşım Şehir Merkezi
 • Servis Bilgisi Şehir İçi Toplu Taşıma ve Özel Servis
 • Yerleşim Yeri İlçe Merkezi, kuzeyden Alaçam ve Sinop´un Durağan, kuzeydoğuda Bafra, doğuda Havza, güneybatıda Çorum´un Osmancık ve batıda Sinop´un Saraydüzü ilçeleriyle çevrilidir.(Nüfus:25.875) (Rakım:377M)
 • İl/İlçe Merkezine Uzaklık Okulumuz Samsun Vezirköprü ilçe merkezinde bulunmaktadır. İlçemiz Samsun İl Merkezine 110 Km uzaklıktadır. Samsun-Ankara Karayolu´na (Havza) 30 KM Mesafededir.
Okulun TYT/AYT Başarı Durumu
 • 2014-2015 YGS %100
 • 2014-2015 LYS %100
YKS'de Öğrenci Yerleştirme Yüzdesi
 • 2014-2015 LYS %76 (Tercih Yapmayanlar Bu Yıl Yerleşmiştir.)
 • 2015-2016 LYS %78 (Tercih Yapanlar)
Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi

Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi'nin başarılarını, Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 0362 647 4478
Okulun Faxı: 0362 647 4497
Okulun Adresi: HIDIRLIK MAHALLESİ 1712. SOKAK NO1

Bu okula 15 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Samsun Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi taban puanı 2019 , Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi yüzdelik dilimi, Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi yorumları, Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi nerede?, Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi üniversite başarısı, Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi formaları, Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi adresi, Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi başarıları, Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi Samsun, Vezirköprü Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi

google+ google+ google+