Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Tekirdağ / Hayrabolu
Hüseyin Korkmaz Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Hüseyin Korkmaz Anadolu Lisesi Tekirdağ ili Hayrabolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Hüseyin Korkmaz Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Hüseyin Korkmaz Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Hüseyin Korkmaz Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Hüseyin Korkmaz Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Hüseyin Korkmaz Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Hüseyin Korkmaz Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Hüseyin Korkmaz Anadolu Lisesi Taban Puanı 322.8722 -
2016 Hüseyin Korkmaz Anadolu Lisesi Taban Puanı
273.1524 58.6500

Hüseyin Korkmaz Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Hüseyin Korkmaz Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Hüseyin Korkmaz Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Hüseyin Korkmaz Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Hüseyin Korkmaz Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

Bu okula 1 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Tekirdağ Hüseyin Korkmaz Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Hüseyin Korkmaz Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Hüseyin Korkmaz Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Hüseyin Korkmaz Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Hüseyin Korkmaz Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Hüseyin Korkmaz Anadolu Lisesi yorumları, Hüseyin Korkmaz Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Hüseyin Korkmaz Anadolu Lisesi nerede?, Hüseyin Korkmaz Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Hüseyin Korkmaz Anadolu Lisesi formaları, Hüseyin Korkmaz Anadolu Lisesi adresi, Hüseyin Korkmaz Anadolu Lisesi başarıları, Hüseyin Korkmaz Anadolu Lisesi Tekirdağ, Hayrabolu Hüseyin Korkmaz Anadolu Lisesi

google+ google+ google+