Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Siirt / Kurtalan
Kurtalan Ekspresi Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Kız
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Kurtalan Ekspresi Anadolu Lisesi Siirt ili Kurtalan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Kurtalan Ekspresi Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Kurtalan Ekspresi Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Kurtalan Ekspresi Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Kurtalan Ekspresi Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Kurtalan Ekspresi Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Kurtalan Ekspresi Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Kurtalan Ekspresi Anadolu Lisesi Taban Puanı 251.5378 -
2016 Kurtalan Ekspresi Anadolu Lisesi Taban Puanı
215.5359 78.4200

Kurtalan Ekspresi Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Kurtalan Ekspresi Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Kurtalan Ekspresi Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Kurtalan Ekspresi Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Kurtalan Ekspresi Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Siirt Kurtalan Ekspresi Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Kurtalan Ekspresi Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Kurtalan Ekspresi Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Kurtalan Ekspresi Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Kurtalan Ekspresi Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Kurtalan Ekspresi Anadolu Lisesi yorumları, Kurtalan Ekspresi Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Kurtalan Ekspresi Anadolu Lisesi nerede?, Kurtalan Ekspresi Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Kurtalan Ekspresi Anadolu Lisesi formaları, Kurtalan Ekspresi Anadolu Lisesi adresi, Kurtalan Ekspresi Anadolu Lisesi başarıları, Kurtalan Ekspresi Anadolu Lisesi Siirt, Kurtalan Kurtalan Ekspresi Anadolu Lisesi

google+ google+ google+