Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi Sınav
Adres
MEB logo Antalya / Finike
Finike Eroğlu Nuri Anadolu İmam Hatip Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Kontenjan Sayısı 60
Taban Puanı 272.0906
Yüzdelik Dilimi Güncelleniyor...
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar
Finike Eroğlu Nuri Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde Fen ve Sosyal Bilimler Programı uygulanmaktadır.

Finike Eroğlu Nuri Anadolu İmam Hatip Lisesi Antalya ili Finike İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Finike Eroğlu Nuri Anadolu İmam Hatip Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Finike Eroğlu Nuri Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Finike Eroğlu Nuri Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Finike Eroğlu Nuri Anadolu İmam Hatip Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Finike Eroğlu Nuri Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Finike Eroğlu Nuri Anadolu İmam Hatip Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Finike Eroğlu Nuri Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı 272.0906 -
2017 Finike Eroğlu Nuri Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı 145.4177 -
2016 Finike Eroğlu Nuri Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı
156.6846 94.3600

Finike Eroğlu Nuri Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Finike Eroğlu Nuri Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Finike Eroğlu Nuri Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Finike Eroğlu Nuri Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarılarını, Finike Eroğlu Nuri Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Antalya Finike Eroğlu Nuri Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Finike Eroğlu Nuri Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Finike Eroğlu Nuri Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Finike Eroğlu Nuri Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı 2019 , Finike Eroğlu Nuri Anadolu İmam Hatip Lisesi yüzdelik dilimi, Finike Eroğlu Nuri Anadolu İmam Hatip Lisesi yorumları, Finike Eroğlu Nuri Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Finike Eroğlu Nuri Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede?, Finike Eroğlu Nuri Anadolu İmam Hatip Lisesi üniversite başarısı, Finike Eroğlu Nuri Anadolu İmam Hatip Lisesi formaları, Finike Eroğlu Nuri Anadolu İmam Hatip Lisesi adresi, Finike Eroğlu Nuri Anadolu İmam Hatip Lisesi başarıları, Finike Eroğlu Nuri Anadolu İmam Hatip Lisesi Antalya, Finike Finike Eroğlu Nuri Anadolu İmam Hatip Lisesi

google+ google+ google+