Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Ağrı / Merkez
Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Kız/Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi Ağrı ili Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı - -
2017 Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı 97.8995 -
2016 Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı
158.8586 94.0300

Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarılarını, Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Ağrı Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı 2019 , Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi yüzdelik dilimi, Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi yorumları, Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede?, Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi üniversite başarısı, Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi formaları, Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi adresi, Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi başarıları, Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi Ağrı, Merkez Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi

google+ google+ google+