Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Sinop / Boyabat
Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Kız/Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi Sinop ili Boyabat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi Taban Puanı 382.2560 -
2016 Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi Taban Puanı
332.0658 39.0000

Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

Bu okula 3 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Sinop Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi yorumları, Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi nerede?, Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi formaları, Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi adresi, Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi başarıları, Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi Sinop, Boyabat Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi

google+ google+ google+