Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Sivas / Merkez
Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi Sivas ili Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi Taban Puanı 359.8026 -
2016 Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi Taban Puanı
306.7930 47.1100

Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Sivas Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi yorumları, Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi nerede?, Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi formaları, Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi adresi, Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi başarıları, Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi Sivas, Merkez Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi

google+ google+ google+