Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Şanlıurfa / Viranşehir
Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi Şanlıurfa ili Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi Taban Puanı 327.7523 -
2016 Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi Taban Puanı
255.5835 64.8100

Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Şanlıurfa Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi yorumları, Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi nerede?, Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi formaları, Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi adresi, Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi başarıları, Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi Şanlıurfa, Viranşehir Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi

google+ google+ google+