Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Şanlıurfa / Suruç
Fethi Şimşek Kız Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Fethi Şimşek Kız Anadolu Lisesi Şanlıurfa ili Suruç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Fethi Şimşek Kız Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Fethi Şimşek Kız Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Fethi Şimşek Kız Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Fethi Şimşek Kız Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Fethi Şimşek Kız Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Fethi Şimşek Kız Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Fethi Şimşek Kız Anadolu Lisesi Taban Puanı 256.7352 -
2016 Fethi Şimşek Kız Anadolu Lisesi Taban Puanı
229.0845 73.9500

Fethi Şimşek Kız Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Fethi Şimşek Kız Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Fethi Şimşek Kız Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Fethi Şimşek Kız Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Fethi Şimşek Kız Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Şanlıurfa Fethi Şimşek Kız Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Fethi Şimşek Kız Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Fethi Şimşek Kız Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Fethi Şimşek Kız Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Fethi Şimşek Kız Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Fethi Şimşek Kız Anadolu Lisesi yorumları, Fethi Şimşek Kız Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Fethi Şimşek Kız Anadolu Lisesi nerede?, Fethi Şimşek Kız Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Fethi Şimşek Kız Anadolu Lisesi formaları, Fethi Şimşek Kız Anadolu Lisesi adresi, Fethi Şimşek Kız Anadolu Lisesi başarıları, Fethi Şimşek Kız Anadolu Lisesi Şanlıurfa, Suruç Fethi Şimşek Kız Anadolu Lisesi

google+ google+ google+