Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Şanlıurfa / Siverek
Mustafa Kemal Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Kız
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Mustafa Kemal Anadolu Lisesi Şanlıurfa ili Siverek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Mustafa Kemal Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Mustafa Kemal Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Mustafa Kemal Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Mustafa Kemal Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Mustafa Kemal Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Mustafa Kemal Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Mustafa Kemal Anadolu Lisesi Taban Puanı 355.1948 -
2016 Mustafa Kemal Anadolu Lisesi Taban Puanı
284.2918 54.7900

Mustafa Kemal Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Mustafa Kemal Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Mustafa Kemal Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Mustafa Kemal Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Mustafa Kemal Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

Bu okula 4 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Şanlıurfa Mustafa Kemal Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Mustafa Kemal Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Mustafa Kemal Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Mustafa Kemal Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Mustafa Kemal Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Mustafa Kemal Anadolu Lisesi yorumları, Mustafa Kemal Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Mustafa Kemal Anadolu Lisesi nerede?, Mustafa Kemal Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Mustafa Kemal Anadolu Lisesi formaları, Mustafa Kemal Anadolu Lisesi adresi, Mustafa Kemal Anadolu Lisesi başarıları, Mustafa Kemal Anadolu Lisesi Şanlıurfa, Siverek Mustafa Kemal Anadolu Lisesi

google+ google+ google+