Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Şanlıurfa / Siverek
Siverek Türk Telekom Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Siverek Türk Telekom Anadolu Lisesi Şanlıurfa ili Siverek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Siverek Türk Telekom Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Siverek Türk Telekom Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Siverek Türk Telekom Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Siverek Türk Telekom Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Siverek Türk Telekom Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Siverek Türk Telekom Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Siverek Türk Telekom Anadolu Lisesi Taban Puanı 283.0441 -
2016 Siverek Türk Telekom Anadolu Lisesi Taban Puanı
239.4643 70.4200

Siverek Türk Telekom Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Siverek Türk Telekom Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Siverek Türk Telekom Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Siverek Türk Telekom Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Siverek Türk Telekom Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Şanlıurfa Siverek Türk Telekom Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Siverek Türk Telekom Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Siverek Türk Telekom Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Siverek Türk Telekom Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Siverek Türk Telekom Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Siverek Türk Telekom Anadolu Lisesi yorumları, Siverek Türk Telekom Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Siverek Türk Telekom Anadolu Lisesi nerede?, Siverek Türk Telekom Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Siverek Türk Telekom Anadolu Lisesi formaları, Siverek Türk Telekom Anadolu Lisesi adresi, Siverek Türk Telekom Anadolu Lisesi başarıları, Siverek Türk Telekom Anadolu Lisesi Şanlıurfa, Siverek Siverek Türk Telekom Anadolu Lisesi

google+ google+ google+