Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
(0414) 290 15 11
0414 290 15 10
Adres Çamlıyayla Mahallesi Türkmen Çiftçi Bulvarı 6029. Sokak No7 Atatürk Orman Yolu Karaköprü/
MEB logo Şanlıurfa / Karaköprü
Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi

http://aysegulkaman.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Kız/Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi Şanlıurfa ili Karaköprü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi Taban Puanı 406.6021 -
2016 Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi Taban Puanı
362.4775 30.1800

Okulumuz 10.02.2014 tarihinde, 2013-2014 eğitim-öğretim yılında açılmıştır. Bu tarihten itibaren eğitim-öğretime devam etmektedir.

VİZYON Değişim ve gelişime açık ,her alanda öncü ,öğrenmeyi temel ilke olarak benimseyen,yaratıcı ve üretken,hoşgörü sahibi, farklılıkları zenginlik sayan,öğrencileri ilgi ve yetenekleri doğrultusunda yönlendiren bir kurum olmak.

MİSYON Öğrencilerimizin; bireysel yeteneklerini dikkate alarak öğrenmelerini ,olaylara çok yönlü ve tarafsız bakabilmelerini, çağın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazanmalarını, düşünsel, duygusal ve sosyal yönden sağlıklı yetişmelerini sağlamaktır.
  • Öğretmen Sayısı : 53
  • Rehber Öğretmen Sayısı :
  • Öğrenci Sayısı : 1020
  • Öğretim Şekli : TAM GÜN
  • Ders Başlama ve Bitiş Saati : 08:00-15:10
  • Derslik Sayısı : 40
  • Atölye-İşlik Sayısı : 2
  • Fen Laboratuarı Sayısı : 3
  • BT(Bilgisayar) Sınıfı Sayısı : 2
Pansiyonumuz 150 erkek ve 150 kız öğrenci olmak üzere toplam 300 kişiliktir.

Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: (0414) 290 15 11
Okulun Faxı: 0414 290 15 10
Okulun Adresi: Çamlıyayla Mahallesi Türkmen Çiftçi Bulvarı 6029. Sokak No7 Atatürk Orman Yolu Karaköprü/

Bu okula 5 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Şanlıurfa Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi yorumları, Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi nerede?, Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi formaları, Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi adresi, Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi başarıları, Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi Şanlıurfa, Karaköprü Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi

google+ google+ google+